IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Како да се провали шифра на mail-yahoo
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да се провали шифра на mail-yahoo

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како да се провали шифра на mail-yahoo
    Испратена: 27.Септември.2006 во 20:16
mi treba  kako da ja otvoram postata
koja sto go zaboraiv passwordot a i prasanjeto 
pa ne znam
sega kako i ajde pomosss
SAIL BABY
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 20:22
Ako si zaboravil password..... ima tamu linkce ke vidis...Forgot your passeord... klikni ... i ke te prasuva prasanja...ime prezime , ako si go pamtis bezbednosnoto prasanje sto si go postavuvas ( so odgovor ) pri otvoranjeto na mailot-toa ke ti pomogne... samo dokolku gi pamtis tocno drugite informacii koga si go otvoral mailot... ako ne pamtis nisto...mislam deka nema da go otvoris ....  uste nesto...ako go nemas otvoreno ( mislam poveke od 3 meseca ) nema da ti dade da go otvoris i da imas password... vidi probaj pa pak prasaj ako ima nesto nejasno.... pozdrav
Кон врв
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 20:30
a be toa e fintata  deka zaboraiv i koj e odgovorot
i sega sto da praam
ami treba  postava
ne znam kako da se snajdam da ja otvoram
zanci kkao sto rece 
ne moze nisto das e napravi
daj nekako moraaaa da postoi nekoj nacin
mnogu mi e hitno
 
SAIL BABY
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 21:49
tesko drug nacin...ako se ti e zaboraveno... ili ako pustis nekoj generator na pass-ovi...moze da go cekas 2 meseca da generira non stop- i ne e garancija toa.... zalam ...Confused
Кон врв
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 18:59
ok ako ima nekoj drugo nesto neka kaze
inaku fala
za ova BRMMM
 
SAIL BABY
Кон врв
ApolloCAG Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ApolloCAG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 01:09
Na yahoo nemoze da probies nikako...ni so code generator...nikako.
 
btw ako ti bil biten mejlot nema da go zaboravis pass-ot.
Кон врв
ximpda Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ximpda Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 09:12
Koj ti kaza deka nemoze dase probie?Clap
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 11:17
На Yahoo пасот се пробива како 1+1=2,. По тешко се пробива некој понепозна емаил.Wink
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 15:36
E pa ako e tolku lesno aj kazi.Smile
Кон врв
endorfin_sk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај endorfin_sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 23:00
ako znae nekoj enka kaze ?!!!ima poveke zaeinteresirani ima linekojnopcii
Кон врв
mak01 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јануари.2007
Локација: China
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mak01 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 19:26
Originally posted by perinosi perinosi напиша:

На Yahoo пасот се пробива како 1+1=2,. По тешко се пробива некој понепозна емаил.Wink

Nema vrska, e vakvi falbadzii sto se falat deka znaat i bilo kako 1+1 a ne znaat ni samite kako e, ne im veruvajte ako znaele ke kazele
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 19:31
ako si zaboravil i nemozes za vlezes
lesno e
kje napises forgot my password
a tie kje ti go pratat na meil

a kako kje vlezes tamu da procitas pojma nemam

hahahhaha
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 22:18
има друг начин... Хакерската книга за пробивање на маиловите... Јас ја имам, али ко ќе мо текне од каде ја симнав, ќе ви кажам Big%20smileBig%20smile Благе везе неам од каде мие симната, а книгата има ненормални добри ствари, незаконски нормално, али ипак закон се Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2007 во 03:09
mene denovive mi se zaeba nesto mail adresata i sea ne mozam da si ja otvoram valjda mi ja ima nekoj probieno i go smenil passotAngryAngryConfused
dudenz
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.