IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Како да се провали шифра на mail-yahoo
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да се провали шифра на mail-yahoo

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 07:30
отвори адреса на мт-нет или он-нет и на таа адреса ќе ти го прати новиот пасворд тоа е што можам да те советувам и бидејки немам меил на јаху незнам дали може на сечиа адреса да се пракаат пасворди.



Мене на форумов ми го пробија пасвордот ама јас правев некој хакерски ѓурултии и пак го дознав.
Кон врв
Lallo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lallo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 03:02
Добро овде сите хакери бе хехехехехехе машала вака ни Русија не ни е рамна!!!!

Изменето од Lallo - 02.Јули.2007 во 03:02
Деан Коцевски - Lallo (пиши ми)
РЕЗЕРВА | мојот сајт
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:34
На пример го знам пасвордот ама сакам да го променам прашањето за секој случај.......можно е тоа?Confused
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:40
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

На пример го знам пасвордот ама сакам да го променам прашањето за секој случај.......можно е тоа?Confused


kade ja otvori adresata?zavisi kade,ali normalno imas opcija


ps>>ja prelistav malce temata,a ubeden sum deka pola od vas samo se catale!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:45
Originally posted by Trilili Trilili напиша:

Originally posted by male4ka male4ka напиша:

На пример го знам пасвордот ама сакам да го променам прашањето за секој случај.......можно е тоа?Confused


kade ja otvori adresata?zavisi kade,ali normalno imas opcija


ps>>ja prelistav malce temata,a ubeden sum deka pola od vas samo se catale!
Iam na yahoo adresa ama sakam da go smenam prasanjeto kako da go napravam toa,ako e mozno?
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:49
ne najdov opcija, ali vidi samata gore imas MY ACCOUNT do sign out klikni i pobaruvaj mozda sum preletalConfused
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 15:13
Originally posted by Trilili Trilili напиша:

ne najdov opcija, ali vidi samata gore imas MY ACCOUNT do sign out klikni i pobaruvaj mozda sum preletalConfused
heh probav nema sepak fala na obidot ako ti tekne nekako kazi mi zaso svarno mi e potrebnoTongue
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Lallo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lallo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 16:00
Штотуку ги прегледав опциите и не најдов таква која дозволува да се смени тоа Unhappy
Деан Коцевски - Lallo (пиши ми)
РЕЗЕРВА | мојот сајт
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 23:29

How do I change my secret question and answer?

Shhh... To change or update your Password Question and Secret Answer, send an email to:

my-login-request@yahoo-inc.com

For security reasons, we request that you send this information from the Yahoo! Mail account associated with the Password Question and Secret Answer. For the Subject of the email, type: Password Question and Secret Answer.

In the text of the email, include:

  • Your Yahoo! Mail ID.
  • The ZIP code you gave when you registered for the account (non-U.S. residents, please include country).
  • Your birthdate.
  • The alternate (non- Yahoo!) email address listed for your Yahoo! ID.
  • Your current Password Question and Secret Answer (exactly as you entered them at registration).
  • Your new Password Question and Secret Answer.

Please Note: The punctuation, spelling, and spacing of your new Secret Answer are important. We copy the Secret Answer exactly as it appears in your email.

When we've received and verified the above information, we'll notify you that the change has been made.

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 01:14
неможе....ConfusedOuch
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 01:54
Ама лозинката значи нема теоретска шанса да се пробие.
Кон врв
Gargi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Февруари.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gargi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 13:27
Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Ама лозинката значи нема теоретска шанса да се пробие.

Ima

Кон врв
khaleefah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"The Khilafah is Coming..."

Регистриран: 25.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај khaleefah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 14:14
Ne  samo teoretska nego ima i realna sansa da  se  stori toa.
Ama problemot e  da umees....голема%20насмевка
Кон врв
EmIIIjA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EmIIIjA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2007 во 22:59
Originally posted by Lallo Lallo напиша:

Штотуку ги прегледав опциите и не најдов таква која дозволува да се смени тоа Unhappy



tocno,i rodendenot ne moze da se smeni!
-na yahoo-

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.