IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Како да се провали шифра на mail-yahoo
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да се провали шифра на mail-yahoo

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака Обратен редослед
ApolloCAG Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ApolloCAG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 01:09
Na yahoo nemoze da probies nikako...ni so code generator...nikako.
 
btw ako ti bil biten mejlot nema da go zaboravis pass-ot.
Кон врв
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 18:59
ok ako ima nekoj drugo nesto neka kaze
inaku fala
za ova BRMMM
 
SAIL BABY
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 21:49
tesko drug nacin...ako se ti e zaboraveno... ili ako pustis nekoj generator na pass-ovi...moze da go cekas 2 meseca da generira non stop- i ne e garancija toa.... zalam ...Confused
Кон врв
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 20:30
a be toa e fintata  deka zaboraiv i koj e odgovorot
i sega sto da praam
ami treba  postava
ne znam kako da se snajdam da ja otvoram
zanci kkao sto rece 
ne moze nisto das e napravi
daj nekako moraaaa da postoi nekoj nacin
mnogu mi e hitno
 
SAIL BABY
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 20:22
Ako si zaboravil password..... ima tamu linkce ke vidis...Forgot your passeord... klikni ... i ke te prasuva prasanja...ime prezime , ako si go pamtis bezbednosnoto prasanje sto si go postavuvas ( so odgovor ) pri otvoranjeto na mailot-toa ke ti pomogne... samo dokolku gi pamtis tocno drugite informacii koga si go otvoral mailot... ako ne pamtis nisto...mislam deka nema da go otvoris ....  uste nesto...ako go nemas otvoreno ( mislam poveke od 3 meseca ) nema da ti dade da go otvoris i da imas password... vidi probaj pa pak prasaj ako ima nesto nejasno.... pozdrav
Кон врв
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 20:16
mi treba  kako da ja otvoram postata
koja sto go zaboraiv passwordot a i prasanjeto 
pa ne znam
sega kako i ajde pomosss
SAIL BABY
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.