IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Како да се провали шифра на mail-yahoo
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да се провали шифра на mail-yahoo

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака Обратен редослед
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:49
ne najdov opcija, ali vidi samata gore imas MY ACCOUNT do sign out klikni i pobaruvaj mozda sum preletalConfused
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:45
Originally posted by Trilili Trilili напиша:

Originally posted by male4ka male4ka напиша:

На пример го знам пасвордот ама сакам да го променам прашањето за секој случај.......можно е тоа?Confused


kade ja otvori adresata?zavisi kade,ali normalno imas opcija


ps>>ja prelistav malce temata,a ubeden sum deka pola od vas samo se catale!
Iam na yahoo adresa ama sakam da go smenam prasanjeto kako da go napravam toa,ako e mozno?
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:40
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

На пример го знам пасвордот ама сакам да го променам прашањето за секој случај.......можно е тоа?Confused


kade ja otvori adresata?zavisi kade,ali normalno imas opcija


ps>>ja prelistav malce temata,a ubeden sum deka pola od vas samo se catale!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 14:34
На пример го знам пасвордот ама сакам да го променам прашањето за секој случај.......можно е тоа?Confused
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Lallo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lallo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 03:02
Добро овде сите хакери бе хехехехехехе машала вака ни Русија не ни е рамна!!!!

Изменето од Lallo - 02.Јули.2007 во 03:02
Деан Коцевски - Lallo (пиши ми)
РЕЗЕРВА | мојот сајт
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 07:30
отвори адреса на мт-нет или он-нет и на таа адреса ќе ти го прати новиот пасворд тоа е што можам да те советувам и бидејки немам меил на јаху незнам дали може на сечиа адреса да се пракаат пасворди.



Мене на форумов ми го пробија пасвордот ама јас правев некој хакерски ѓурултии и пак го дознав.
Кон врв
ice_dmx Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 390
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ice_dmx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2007 во 03:09
mene denovive mi se zaeba nesto mail adresata i sea ne mozam da si ja otvoram valjda mi ja ima nekoj probieno i go smenil passotAngryAngryConfused
dudenz
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 22:18
има друг начин... Хакерската книга за пробивање на маиловите... Јас ја имам, али ко ќе мо текне од каде ја симнав, ќе ви кажам Big%20smileBig%20smile Благе везе неам од каде мие симната, а книгата има ненормални добри ствари, незаконски нормално, али ипак закон се Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 19:31
ako si zaboravil i nemozes za vlezes
lesno e
kje napises forgot my password
a tie kje ti go pratat na meil

a kako kje vlezes tamu da procitas pojma nemam

hahahhaha
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mak01 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јануари.2007
Локација: China
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mak01 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 19:26
Originally posted by perinosi perinosi напиша:

На Yahoo пасот се пробива како 1+1=2,. По тешко се пробива некој понепозна емаил.Wink

Nema vrska, e vakvi falbadzii sto se falat deka znaat i bilo kako 1+1 a ne znaat ni samite kako e, ne im veruvajte ako znaele ke kazele
Кон врв
endorfin_sk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај endorfin_sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 23:00
ako znae nekoj enka kaze ?!!!ima poveke zaeinteresirani ima linekojnopcii
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 15:36
E pa ako e tolku lesno aj kazi.Smile
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 11:17
На Yahoo пасот се пробива како 1+1=2,. По тешко се пробива некој понепозна емаил.Wink
Кон врв
ximpda Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ximpda Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 09:12
Koj ti kaza deka nemoze dase probie?Clap
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.