IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Ваши работи...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваши работи...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2006 во 13:28
ima svoi darbi onLOLLOLLOL a ja tvrdam i ne samo ovaa za crtanjevoWink
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2006 во 14:31
hehe dobro crta da a za druga darba ne znam treba da se dokaze:)hehe se zezam super e
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 16:57
...ова го нацртав вчера...за таја шо ја сакам најмногуEmbarrassed
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 01:54
ednostavno preubavo!!!!!ClapClapClapClapClapClapStar
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:19
sexy...еве ова е затебе Wink Embarrassed


Изменето од bone - 11.Октомври.2006 во 12:25
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:20
FAALAAA!!ZAKON SI EJJ!! KE IMA U IDNINA I NEKOJA DOBRA TETOVAZA OD TEBE SAMO USE DA SE NAUCIS BRM BRM SO MASINKATA!!!!LOLLOLLOLLOLWink
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:34
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

FAALAAA!!ZAKON SI EJJ!! KE IMA U IDNINA I NEKOJA DOBRA TETOVAZA OD TEBE SAMO USE DA SE NAUCIS BRM BRM SO MASINKATA!!!!LOLLOLLOLLOLWink
 
и то ке биди...а ако ти е убав цртежот ко ке дојдам скопје ке ти го...дамTongue
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:45
LOLLOLLOLLOL

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:54
  maliov samo se smee a ja mrva ozbilna!LOLLOL
 
 Ja si go zemav vise go imam u pc ali dobro bi bilo i vo raka!!LOLLOL
 
aj koa ke dojdes navamu nosi go!!Smile
 
a za brm brm mora i bi trebalo da se naucis kamo ja da znaev vaka da crtam imase odma da prezema nesto okolu toa prassanje,znaci da napravam vakvo umetnicko delo na nekoj!Smile


Изменето од SeXY - 11.Октомври.2006 во 12:54
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:59
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

  maliov samo se smee a ja mrva ozbilna!LOLLOL
 
 Ja si go zemav vise go imam u pc ali dobro bi bilo i vo raka!!LOLLOL
 
aj koa ke dojdes navamu nosi go!!Smile
 
a za brm brm mora i bi trebalo da se naucis kamo ja da znaev vaka da crtam imase odma da prezema nesto okolu toa prassanje,znaci da napravam vakvo umetnicko delo na nekoj!Smile
 
lele...ako ne si ti ke nema koj da me fali Tongue Wink LOL fala...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 13:02
normalno pa ja zatoa sum tuka ama te fala i zast stvarno se preubavi crtezite!!ClapClapClapClapStar
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 13:03
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

normalno pa ja zatoa sum tuka ama te fala i zast stvarno se preubavi crtezite!!ClapClapClapClapStar
 
 
       Embarrassed             Embarrassed             Embarrassed               Embarrassed              Embarrassed               Embarrassed
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 13:05
Toa e nenadminliv fakt!!LOLLOLLOL
 
ajde eve ke vidsime dali inekoj drug ke te pofali od mene imas 10!ClapStar
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 13:16
И од мене 10 нормално покрај смеењетоLOLLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.