IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку често маструбирате???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку често маструбирате???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
Автор
Порака
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:01
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

LOLLOLLOLpaaaaa   neznam ne brojam
 
 
.... сега излажа...Cry Cry Cry
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:02
LOLLOLLOLaj prvo drugjite...
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:06
Eve ja ke kazam za eden drugar...9 pati dnevno(barem taka mi kaza,ne znam so sigurnostTongue)...Aj Sexy ti si na redSmile
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:09
eeee jas???ok aj koa ke mi dojdeLOLLOLpo ednas u den
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:09
Originally posted by kandid kandid напиша:

Eve ja ke kazam za eden drugar...9 pati dnevno(barem taka mi kaza,ne znam so sigurnostTongue)...Aj Sexy ti si na redSmile
 
 
а ти ????
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:10
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

eeee jas???ok aj koa ke mi dojdeLOLLOLpo ednas u den
E ova e vise konkreten odgovor...ClapClap...vreme bese i nekoe zensko da odgovoriSmile
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:11
Ja ipak ke prekutamTongue...Jebiga,zenskoTongue

Изменето од kandid - 23.Септември.2006 во 17:16
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:15
pa i mojot post ne e bas vistinit..LOLLOL
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:24
Originally posted by kandid kandid напиша:

Ja ipak ke prekutamTongue...Jebiga,zenskoTongue
 
и sexy e pa si kaza Tongue ne si fer ako nekazis Cry
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:25
prvo drugjite ipak e ova eeepten licno
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 17:28
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

prvo drugjite ipak e ova eeepten licno
 
 
и замене е лично LOL Wink Tongue па си кажав Smile.... ајде небидете такви ???Cry
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 20:52
A sexy koga masturbirash ako mislis na drug dali go varash togash decko ti ?Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 20:53
LOLLOLmozda  zavisi Wink

Изменето од SeXY - 23.Септември.2006 во 20:53
Кон врв
ванчо2006 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ванчо2006 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2006 во 22:16
 kandid,извини што можеби чекаше на одговор, па ако може ќе ти одговорам со еден виц:- Трпе го болел патлакот, отишол на доктор и овој го прашува:-Женет си? -Да.  -Ја работиш жена ти? - Па едно пет пати на ден,а и сестра и е кај нас па и нејзе ја подработувам едно три пати дневно. - Аман бе Трпе,да не имаш и швалерка?  -Па... имам,и нејзе морам барем два пати на ден.  - Е,па од толку многу дупење те боли патлакот! - Уф,добро е! А јас си помислив дека е од тоа што си го мавам секое сабајле! LOL Clap Thumbs%20Up
 А најискрен одговор-еднаш дневно

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.