IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Фатална Привлечност
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фатална Привлечност

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2006 во 20:11
ama ako zabegas e teskooooooooCryCry
 
a ao ne e stvarno eksttra i mnogy vozbudlivoi pa i vo  dolga vrska taka nemoze da se oseti takava strast!!!!Tongue
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 00:29
Mene toa zaljubuvanje mi e najubavoBig%20smileKoga ne razmisluvam za nishto drugo osven za nego,ne sakam da znam ni sto ni kako ni zoshto,bitno da mi e mene ubavo,ne sakam da razmisluvam za poslediciBig%20smilePosle za toaBig%20smile
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
malecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 185
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај malecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 23:56
Го видов пред 3 години и не знам што беше тоа кај него... не можев да престанам да го гледам и еве ме сеа, 3 години покасно, ја уште не можам да престанам да мислам на него!!! Angry Зашто?! Појма неам...има нешто кај него што го нема кај никој друг и баш затоа ми е длабоко пикнат под кожа и немам шанси да го избркам од моето срце... Cry
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 07:55
Колку и да бил/а привлечна животот продолжува вака или така..
Доколку врската се прекине, никаде нема да најдете слични или исти карактерни особини, црти итн..Затоа не губете време отворете срце за друг/а само по се ќе си дојде она што треба.

Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 08:04
zaboraviv da napisam deka mi se ima deseno fatalna privlecnost...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 09:09
ne mislis zato i od kako toolku si zatreskan a ne ni znaes sto da napravis za barem malku da gi otrgnes mislite kon taa licnost sto toolku te privlekla a postojnao ko bez kompas srceto go sledi kopnezot za da ja vidis taa licnost koa taka te osvoila!!LOLWink
 
Uf  ja ova ko strasno go dozivuvam zasto razumot eeepten go gubam!SmileCry
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 09:13
Ne veruvam vo fatalna privlecnost ..bidejki se sto e fatalno ne mi e bas privlecnoWink
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 09:19
auuu pa bas ja go mislam sprotivnoto!LOLLOL
 
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 09:22
Tongue Sexy ti si izgleda pogolem kockar i od mene LOL
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 09:41
Sexy go procitav tvojot komentar pogor...toa sto go pisuvas gore ne e fatalna privlecnost tuku nesto poloso..opsednatost :)
 
Fatalna privlecnost e da razmenis ubistven pogled ispolnet so seksualna hemija koj ke te natrea da mu/i pristapis i bez nitu eden zbor gi spois svoite usni so nejzinite/negovite i zaedno da odjavate kon zalezot na sonceto Smile
 
Mene mi se ima sluceno toa ...imase privlecnost i zavrse fatalno ...mi zalepi samar Ouch
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 10:05
aaa da ali ja pisav za krajniot rezultat sto moze da nastane-opsesija!!Smile
 
Inace tokmu kako sto npisa de,taa privlecnost e za mene najjaaka iako mn luge mislat deka e lazna i malku trae!!!Smile
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 10:13

Ova od iskustvo ili momentalna tehnicka situacija ..segasnata vrska ti e bazirana vrz osnova na fatalna privlecnost ..ili simpatija koja prerasnala vo toa ????????Smile

Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 10:17
leleee kockarce sto da ti kazam abe u frki sum!Smile  Imam decko (ne e po forumi  on  pa zatoa ja otvoriv temava da cujam i dr mislenja)  ama so mi se svigja eden.....
abe neznam kaj mi odletuva pametot koa ke mi se javi ,i ostj toa nego odma smisluvam kako da kidnam do kaj nego,,, na kafeLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2006 во 10:32
Znaci ima resenie ...doznaj sto custvuva toj kaj koj ides na kafe za tebe ...i ako se custvuva isto kako i ti togas raskini mu na deckoti ...ne e fer da si vo vrska koga nema privlecnost i za tebe i za deckoti ...osven ako i dvata ti se privlecni ..vo toj slucaj pobaraj tret ...jas bi ti pomognal tukaWink
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,326 секунди.