IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Кое е најмоќното оружје на жените
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кое е најмоќното оружје на жените

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2829303132 39>
Автор
Порака
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 14:33
iskusen maz sto i da saka,toa go dobiva,go pomirisuva,go degustira i najcesto go frla znaejki deka vo sekoe vreme moze da si fati uste podobar plen(neretko i ostava samiot plen da si otide,veruvajki deka izbegal,ne znaejki ja vistinata,t.e. deka ne ni bil posakuvan,tuku samo deka; "kad je gaga i kiselina je blaga")...i iskusen maz nikogas ne e zadovolen samo od eden plen,osobeno ako toj plen(bez razlika kolku lesno i da go ulovil(ili pak sam da dosol),sekogas ke lovi i ke ulovi drug podobar plen
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 14:34
da. no iskusen maz. a ne nekoj sto se smeta za iskusen a uste pa i za maz голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 14:46
bas taka,ama valjda iskusen e onoj na koj plenot sam mu doaga,i uste samiot plen se zivo pravi za lovecot barem da go pomirisa(pa duri i slabee ako lovecot ne saka mrsnotii mnogu,i se trudi da bide po negov vkus),sega steta samo sto na takviot maz(ili ne maz),poveke plenovi mu doagaat i mu se mestat i ne se zamara bas so nekoj plen pokonkretno,i toa nebitno dali(za nekoi) e iskusen i e maz ili ne...bitno e deka toj svojata cel si ja postignal,i site kocki si gi namestil na vistinskoto mesto...plenot kako i da e bil,uloven,obelezan,i toa e toa,sega se bara nov predizvik ,se bara podobar plen,..ma da najverojatno e i najden(ako nisto drugo mnogu e podobar od prethodniot)a toa znaci napredok...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 14:53
iskusniot maz si priznava sto sakal i kolku vreme go sakal toa.
ne se srami da kaze deka go sakal toa pred nikogo pa duri ni pred deckoto na devojkata koja ja posakuval dolgo vreme. zatoa takviot maz znae kako da ja osvoi i da ja ima mnogu poveke od toj sto nekogas i bil decko i ne znael kako da upravuva so nea ....bidejki nemal vreme za upravuvanje.se mu bilo silenje na usta deka go biva ...


iskusniot maz ne filozofira so saati.tuku cela godina znae samo edna recenica da upotrebuva i da nenapinja i zamara.....a koga ke oseti deka moze da uspee , togas i zbori i pravi.

iskusniot maz znae sto vredi i go cuva...dodeka toj sto samo misli deka e iskusen i deka e maz(a zapravo nema ni M od maz) ke se puka vo gradii ke laze deka toj bil fraerot sto ostavil tolku jaka devojka.....barem ke mu se smeat sto ja ostavil i ke bidat srekni sto ke moze drug asalen da ja ima среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:07
Ova i mene mi e malku teshko da go razberam , mi izgleda apsurdno .
Tuka vekje ne moze da se upotrebi zborot LOVEC .
Zamislete situacija...lavot lovi nekoja super dorbra gazela pred da ja fati sho pravi....zastanuva i si vika " mozam jas i podobro od ova " .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:09
ne tuku gazelata celo vreme mu se mesti i on zasto kad je gaga i kiselina je blaga ja probuva am akoga gleda deka ne ja biva,ednostavno stanuva i si bara dovolno dobra gazela za svoj vkus.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:10
Tokmu taka Zen. A zamisli go ova milo-Lavot fakja Gazela koja ke mu padne vo race a ja gubi uste pred da ja proba..i posle se fali deka ne bila dobrai on ja sutnal газење%20од%20смеење големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:14
Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:

ne tuku gazelata celo vreme mu se mesti i on zasto kad je gaga i kiselina je blaga ja probuva am akoga gleda deka ne ja biva,ednostavno stanuva i si bara dovolno dobra gazela za svoj vkus.
 
 
Ama tuka vekje lovecot e plen i muabetov ne e za ovaa tema .
Ako gazelata mu se mesti togash gazelata e lovecot vo ovaa situacija .
I kako kje znaesh deka neshto ne  e dobro osven ako ne go probash ?
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:14
lavot sepak e lav a gazelata gazela,lavot ne ni trebal da ja proba,samo dovolno e sto ja pomirisal i svatil deka ne vredi ni da se proba(osven onaka da se grizne malku da ne bide bez ic),a i stom ja ostavil da si odi,...se e veke jasno,lavot e lav,i sega si fatil navistina jak obrok,a ne edno malo gazelice...:))
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:16
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:

ne tuku gazelata celo vreme mu se mesti i on zasto kad je gaga i kiselina je blaga ja probuva am akoga gleda deka ne ja biva,ednostavno stanuva i si bara dovolno dobra gazela za svoj vkus.
 
 
Ama tuka vekje lovecot e plen i muabetov ne e za ovaa tema .
Ako gazelata mu se mesti togash gazelata e lovecot vo ovaa situacija .
I kako kje znaesh deka neshto ne  e dobro osven ako ne go probash ?


i uste nesto ke dodadam ....i ke prekinam za da ne sum of topic.
Jak fraer moze da se narece nekoj kako Zenmaster...covek koj nikogas ne mozes da go procitas sto saka..mozes samo da manevriras okolu nego i definitivno da izgubis mokj i da mu potkleknes...bas zasto e jak fraer i ne dozvoluva da znaes sto misli.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:17
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Originally posted by riki1899 riki1899 напиша:

ne tuku gazelata celo vreme mu se mesti i on zasto kad je gaga i kiselina je blaga ja probuva am akoga gleda deka ne ja biva,ednostavno stanuva i si bara dovolno dobra gazela za svoj vkus.
 
 

Ama tuka vekje lovecot e plen i muabetov ne e za ovaa tema .

Ako gazelata mu se mesti togash gazelata e lovecot vo ovaa situacija .

I kako kje znaesh deka neshto ne  e dobro osven ako ne go probash ?
rabotata e sto si pomirisal si probal i ne si bil zadovolen,a inaku kako moze gazelata da bide lovec,mestela ne mestela ona e plen,samo sto ako ne se mestela,lavot ne bi ja ni poglednal bas nea
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:18
способноста да секогаш најдат изговор за задоволството кое го доживеале .........
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:19
Блу ...требаше да се зауставиш на наj првиот си пост...ги пали дека делуваш ладно и индиферентно...но и повеке треба да се разгори пламенот...но се разбира...за коj како...голема%20насмевка
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2009 во 15:21
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

vrti suci pak gazot ti e pozadi голема%20насмевка gazelata si e gazela....lavot e toj sto....site begaat od nego голема%20насмевка
hehehhehee bas taka,lavot e kral na zivotnite i koga on saka da begaat begaat koga on ke saka da doagaat doagaat,a gazelite se samo hrana za lavot i nisto drugo
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2829303132 39>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.