IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - ДО Господинот Груевски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ДО Господинот Груевски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 11:21
Vo pravo e Brza, najgolemite makedonci se nadvor od Makedonija i nemaat namera nikogas da se vratat vo nea.....koga bi bile rabotite vo red ne bi ni otisle tamu kaj sto se.
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 12:19
Originally posted by Baron Baron напиша:

Slusaj batka, jas navistina sum vo Australia, ama, ako dojde da se nadenuva na kolec fanatici, ke batalam i familija i rabota i zdravje i se, oti takvo nesto ne se propusta!
Kako velese onoj bosanskion srbin?
Vise volim za ukokam poturicu nego da mi daju pola sveta!
 
Inaku ne izigravam makedonec, jas sum makedonec!
 


Кај беше во 2001,просто прашањеWink
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 16:52
E pa dojdovme na moeto...nikoj ne e lud deneska ... znaci Ve molam samo bez takvi HEROJSKI izjavi ako pukne ja ke ostavam sve...ke dojdam...bolje kazi si realno ako pukne za Machedonija...5 dolara ...ej ...pet dolaara che dam ...em poposteno em sve Wink


OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 10:24
G-ine Glueski(bukvata r namerno e izzemena)
 
Vo vrska so vaseto ceneto ekonomsko znaenje a kako najgolem dokaz e diplomata od Prilep(ebago) i so najaveniot ekonomski bum i prerodba vo stotina chekori JA Ima neshto da kaza ama da ne jajte lajna na sred pesma:
Pa vidi vaka
-kako planiras da se namalet danocite na site vidovi uslugi a DDV(VAT) ne go namaluvas so shto celosno ja preorientiras nasata ekonomija kon trgovsko-usluzna namesto izvozno-proizvodna kako preduslov za opstanok na mala i fleksibilna ekonomija?
-Zarem ne mislis deka dopolnitelno oslobodenata paricna masa-agregatot M2(konsultiraj stranska literatura malku zs znam deka ne go znajs)ke stvorit monetaren vishok so proinflatorni tendencii a ti dragi G-ine R nemas nikakov mehanizam za absorpcija(detaurizacija) na inflatorniot vishok.Zarem na ovaj nacin se trudis da zgolemis stopanska konjuktura ?
-Zs ne go deprecirash denarot za da ni e pokonk*renten i postimuliran izvozot?
Ne trebit da zborvish shiptarski(neli BMPO bese desnicharska partija)tuku trebit da prochitash nekoja kniga.
Mene stvarno me iznenadvit mojot kolega i poranesen mentor T.Slaveski
so te podrzvit vo ovie naludnichavi idei.Ko za doktor od Harvard ova mi e mn. chudno.Pominaja vreminjata na harizmatichni lideri,trebit profesionalizam
Pozdlav Plemiele
P.S. Mestija frizurana za na TV zs me prestavuvash i mene i site nas(aku ne ke ti dam brilijantin)
Pozdrav                                  NAUM
by the way  :NE SUM POLITICHKI OPREDELEN 
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 11:34
nemoj da go upotrebuvas zborot REFORMATOR
ejjjjjjjj duri 3 R imaaaaaaaaaaaaaa
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 11:50
Замисли место Никола да бил крстен Сребре, Ратомир?
 
Реторичар??
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 14:45
Abe toj nemat berber za da go smenit
toj kaj konduragjija se sredvitWink
Pozdrav momci
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 21:57
Originally posted by mikus mikus напиша:

nemoj da go upotrebuvas zborot REFORMATOR
ejjjjjjjj duri 3 R imaaaaaaaaaaaaaa
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOLClapbas me nasmea!!!
 
No jas imam samo pofalni zborovi za covekot!! Epten dobro ne preceka na ekonomski fakultet i iskrenoi n i pozeli dobro studirnje na nas brucosite!!LOLTongueStar


Изменето од SeXY - 04.Октомври.2006 во 22:00
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 00:54
a,be ajde,.......ima vreme,...ke vidite,.....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 21:07
Tonguesekoj so svojata sreka i vo toa!!!! Za Grujo imam samo pofalni zborovi iako sum malecak da zboram bas za politikaSmileWink
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 14:26
Gospodine Gruevski. sestra mi luduva po vas. kako da ja naredime???LOLLOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
BeStSeLeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 317
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BeStSeLeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 14:29
MRAZAM POLIIKA...POSEBNO GO MRAZAM GRUEVSKI!!!!!!!!!!Angry
Кон врв
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 11:48
Мрзи го, ама ни од далеку не е како другит.
Од лошо има и полошо, верувај ми..
 
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 13:49
И над попа има поп и над бога има бог, ама како минатите властелини нема полош.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.