IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Како понатаму?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како понатаму?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 10:03
imase edno dete i mnogu dosadno ko ke mu bese pe me parsuvase : sefe , sefe sto da pravam , i jas normalno i plus ova vo kontekst na temava , na deteto mu vikav ajde sine sega dva prsta v gaz i zikinoto (oro ) hahahahahhah
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 10:30
ДОБРО ДА НЕ КРИТИКУВАМЕ ДО ТОЛКУ, ДА ИМ ОСТАВИМЕ 100 ДЕНА ОД ФОРМИРАЊЕТО НА НОВАТА ВЛАДА, БЕЗ ПРИТИСОЦИ, БЕЗ КРИТИКИ, ДА ОСТАВИМЕ ДА ЈА ДОКАЖАТ СВОЈАТА ПОЛИТИЧКА КАМПАЊА!!!! СЕПАК ТОА Е НАЈФЕР И НАЈДЕМОКРАТСКИ НАЧИН!!! А ПОТОА НИЕ КАКО ОПОЗИЦИЈА СМЕ ТУКА ДА КРИТИКУВАМЕ ДОКОЛКУ ГЛЕДАМЕ ДЕКА НЕКОИ РАБОТИ НЕ СЕ КАКО ШТО ТРЕБА!!!! ЗА ДА РАБОТАТ ИМААТ СЕ!!! ДРЖАВАТА Е ПОЛНА СО ПАРИ, ПРОЕКТИ ИМА, ИНВЕСТИЦИИТЕ ИМ СЕ НА ВРАТА САМО ТРЕБА ДА ГИ ПОКАНИМЕ ДА ВЛЕЗАТ!!!! РЕЧИСИ СИТЕ ПРИВАТИЗИРАНИ ФИРМИ РАБОТАТ!!! ГИ ИМААТ СИТЕ УСЛОВИ ЗА ПРЕГОВОРИ СО ЕУ И НАТО!!!! НЕКА ИМ Е СО СРЕЌА, И ДА РАБОТАТ ЗА ДОБРОТО НА ОВОЈ НАРОД И ОВАА ДРЖАВА!!! СРЕЌНО
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 10:59
Браво бе NRGMKD, призна пораз, а?
Мислев дека сега тука ќе почнат да летаат предлози, кој што како треба да работи, каде шкрипи, каде треба да се подметне грб, да запниме сите. Вие сте се расплачиле, како деца во градинка кога ќе им речат дека треба да спијат, па едно вика, ме боле мешето, не можам да спијам, друго вика учителке овој ми смета, многу рчи, трето вика, јас сакам кај мама!
Дајте малце бидете конструктивни! Малце повеќе!
А за да не се плашиме од војни и кризи, треба да се реформира СДБ, а не владата! Само од таму можат да се спречат такви работи. Наместо да апсат Ел Масровци и слични непознати типови, треба да си ја потераат работата, посериозно. Најнова вест е дека разузнувач од Италија, кој помогнал во киднапирање на недолжен човек во Италија, а со тоа и на CIA, е уапсен!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 11:11
Нема зошто да не го признаеме поразот!!! Тоа е тоа!!! Неизбежна вистина!!! Јас а и другите околу мене не се плачковци, нема што да се буниме!!! Народот си одбра!!! Јас им честитав и пак ако треба ќе честитам!!! Испаднаа подобар противник!!! Фер е да се признае!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 11:49
Clap ZA NRGMKD. POSLEDNIVE POSTOVI ZVUCAT ODLICNO, PRED SE KULTURNO.
 
STO BI REKOL ON - "PRED VISTINATA I BOGOVITE MOLCAT"
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 12:53
Јас го чекам бесплатниот интернет.....
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 14:59
more kolku pari odat za internetov site ke go chekameLOLa i vetija....
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 15:56
i jas sakam besplaten internet be.
pa me odraaaa od telekomunikacii
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 16:33
Originally posted by natalija natalija напиша:

Не Интел... Јас не очекувам ама баш ич ништо... Ич ништо душо.... Можеби очекувам поделба, војна криза, кај и да е следи.. така да не очекувам ништо..
 
Ck, nema da im uspee ovojpat. Kje letaat kako partali od toa kabinetite.
Kje se obidat nekako da gi krknat parite od ESM kako sto gi izedoa od telekomot ama da ne bide tek togas Orange Revolution.
Sepak ocekuvaj nesto.
Кон врв
bacilo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacilo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 16:54
Originally posted by intel intel напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:

Íå Èíòåë... £àñ íå î÷åêóâàì àìà áàø è÷ íèøòî... È÷ íèøòî äóøî.... Ìîæåáè î÷åêóâàì ïîäåëáà, âî¼íà êðèçà, ê༠è äà å ñëåäè.. òàêà äà íå î÷åêóâàì íèøòî..
 
Ck, nema da im uspee ovojpat. Kje letaat kako partali od toa kabinetite.
Kje se obidat nekako da gi krknat parite od ESM kako sto gi izedoa od telekomot ama da ne bide tek togas Orange Revolution.
Sepak ocekuvaj nesto.

МОРЕ МОРЕ СВЕ ДОБРИ ПРОГНОЗЕРИ.АЛАЛ ДА ВИ Е!САМО УШЕ ДА ПОГОДОВТЕ ДЕКА СДСМ Е БРОД КОЈ ПОТОНА КАКО ВАС КЕ НЕМАШЕ.А ЗА ТОА  ПАРИТЕ ОД ТЕЛЕКОМОТ КОЈ ГИ КРКНА КЕ ГО ПРАШАТЕ ВАШИОТ БАНДИТ ОД ШАРА И ДРУГАРЧЕ НА ПЛАЧКОТО-БУЧКО.ПА ТОЈ ГИ ИЗЕДЕ ПАРИТЕ БРЕ ИНТЕЛ!ШО МИСЛИШ ТИ ЈАС БЕВ ВО ТЕТОВО 2 НЕДЕЛИ ЗА БЕЗ ПАРИ?ЗА БРАНЕ И БУЧКО ДА СЕДАТ ВО ШИРОКАТА КОАЛИЦИЈА ВО 2001?ЕПА НА ЛУГЕ КАКО МЕНЕ СЕ ТРОШЕА ТИЕ ПАРИ,А ОВИЕ ОД ЕСМ КЕ ОДАТ ТАМУ КАДЕ ШО САКА ГАЗДА ГРУЈО А НЕ ТАМУ КАЈ ШО САКАТЕ ВИЕ ОД ОПОЗИЦИЈАТА НА ЧЕЛО СО БУЧКО.
baciloto na bucko
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 17:23
Originally posted by bacilo bacilo напиша:

А ОВИЕ ОД ЕСМ КЕ ОДАТ ТАМУ КАДЕ ШО САКА ГАЗДА ГРУЈО А НЕ ТАМУ КАЈ ШО САКАТЕ ВИЕ ОД ОПОЗИЦИЈАТА НА ЧЕЛО СО БУЧКО.
 
Ete Natalija, vide, jas uste ne su dokazal oni potvrduvaat.
Danke bacilo za pomostaEmbarrassed
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 23:33
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

Јас го чекам бесплатниот интернет.....
      ne se sekiraj ,ke go dochekash,........................................hehehehehehpa,,...pa,tolku naivni dushi ,ne veruvam deka ima negde,..........a,be kaj ima voopshto besplaten?!LOLLOLLOLLOLLOLLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 01:14
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

Браво бе NRGMKD, призна пораз, а?
Мислев дека сега тука ќе почнат да летаат предлози, кој што како треба да работи, каде шкрипи, каде треба да се подметне грб, да запниме сите. Вие сте се расплачиле, како деца во градинка кога ќе им речат дека треба да спијат, па едно вика, ме боле мешето, не можам да спијам, друго вика учителке овој ми смета, многу рчи, трето вика, јас сакам кај мама!
Дајте малце бидете конструктивни! Малце повеќе!
А за да не се плашиме од војни и кризи, треба да се реформира СДБ, а не владата! Само од таму можат да се спречат такви работи. Наместо да апсат Ел Масровци и слични непознати типови, треба да си ја потераат работата, посериозно. Најнова вест е дека разузнувач од Италија, кој помогнал во киднапирање на недолжен човек во Италија, а со тоа и на CIA, е уапсен!


Слабо коментари за ова со СДБ, или сите се плашите од мечката, а?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 01:18
dobro luge kolku plakate za internet   ja za 2.0 plakam vo svedska okolu 1300den. mesec
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.