IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Струга
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Струга

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
stella Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stella Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Струга
    Испратена: 27.Јуни.2006 во 09:37
Струга градот на поетите Smile 
 
Што ќе кажете за Струга?
 
 
 
 
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2006 во 09:53
Licno ja sakam Struga nesporedlivo poveke od Ohrid i koga site zaminuvaat za praznici i za odmori vo Ohrid ,jas odam vo Struga....struzanite se potopli,podobri i ne se tolku nadueni kako ohrigani:)
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 06:18
Originally posted by beleg beleg напиша:

Licno ja sakam Struga nesporedlivo poveke od Ohrid i koga site zaminuvaat za praznici i za odmori vo Ohrid ,jas odam vo Struga....struzanite se potopli,podobri i ne se tolku nadueni kako ohrigani:)
i da znaesh deka e taka beleg Winkpa zatoa povelete vo strugaTongue
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 08:50
Ја обожавам во срце ја носам.. Секое лето по 3 месеци седев таму израснав скоро .. не можем а да не ја видам мислам дека се разболувам..
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 06:18
Originally posted by natalija natalija напиша:

£à îáîæàâàì âî ñðöå ¼à íîñàì.. Ñåêîå ëåòî ïî 3 ìåñåöè ñåäåâ òàìó èçðàñíàâ ñêîðî .. íå ìîæåì à äà íå ¼à âèäàì ìèñëàì äåêà ñå ðàçáîëóâàì..
ajde mila pa vreme e vekje da ja posetishHug
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 08:31
Уште малку мила моја уште многу многу малку....и ете ме мене во твоја прегратка
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 09:32
struga ja sakam mnogu i narodot e ok , problem e toa sto ima mnogu albanci
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
stella Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stella Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 09:35
 
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 06:09
Originally posted by natalija natalija напиша:

Óøòå ìàëêó ìèëà ìî¼à óøòå ìíîãó ìíîãó ìàëêó....è åòå ìå ìåíå âî òâî¼à ïðåãðàòêà
te cekam milaaaaa Hug
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 08:30
Ке дојдам мила ке дојдам... аааааааааа иде денот.. уф уф уф тоа ке биде радост..
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 12:39
Ubedlivo najubav grad vo mkd. Ohrid mojt voda da mu nosit !!!LOL
STRUGA
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 12:43
Struga seushte e pred Ohrid za meneBig%20smile
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 12:51
kako Struga nema druga Big%20smile  taka li bese? ??????Ermm
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 13:03
Taka ,taka ''Drim tece srede Struga... kaj da odis Struga pak ke se vratis'' !! Taka bese neli.Wink
STRUGA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.