IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Сте ли за да се најдеме сите од форум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте ли за да се најдеме сите од форум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 266>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:11
Originally posted by Dana Dana напиша:

Pa i ja kao gladuvam za da simnam kila, ama ovaa Nate... [IMG]height=17 alt=Tongue src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley17.gif" width=17 align=absMiddle>

    Мила кај НАТЕ не постои гладување само да видиш по внуките ми.. иначе да се разбереме гладување нема и точка.. Мрднете газињата на вежбање и доста.. Само ако ве грабнам.. лошо е сега што е фас фуд но има да јадете и тешкото да ми го играте
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:12
Originally posted by Dana Dana напиша:

I jas bev mnogu slaba [IMG]height=17 alt=Cry src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley19.gif" width=17 align=absMiddle> Starite dobri vreminja... A sega sum.. [IMG]height=17 alt=Cry src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley19.gif" width=17 align=absMiddle> Eve, neka ti kazat drugive...

Louuuu, utre doagame, kaj 21 h. I, samo ako nema kikiriki...

    Sega si bombona, divota covek da te gleda
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:13
Ooooouccchhh......... a moze samo da ve gledam??? ??? Isto kako i jas da jadam!!! !!!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:13
Кој навива за Бразил да чујам одма одма...????
да знам да свртам контра не за друго
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:14
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Ooooouccchhh......... a moze samo da ve gledam??? ??? Isto kako i jas da jadam!!! !!!

    ај ке размислам, да не те уплашам од старт не за друго па да помислиш дека сум страшна како одредени личности ама ке размислам реков
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:15
Braziiiiiiiiiilllllllllllllllllllllll !!!! !!!!! !!!!!
ok, eve jas salata kje jadam, kolku da ne kvaram drustvo!!!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:18
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Braziiiiiiiiiilllllllllllllllllllllll !!!! !!!!! !!!!!
ok, eve jas salata kje jadam, kolku da ne kvaram drustvo!!!

      Те удедив браво за мене.. супер си мила..
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:20
Ajde dosta.....
jas SAKAM pomrsnicki devojcinja

NESAKAM MANEKENSKI TIPOVI NA CURI

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:20
ej neli Brazil Francija igraat vo Sabota?:)
eh jas si navivam za Francija, znaci nema da me primite vo vase drustvo:)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:21
jas rekov deka se primaat i dvete strani, drugite ne znam sto vikaat. Utre igraat bar taka kolegite mi kazaa!!!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:22
ке те примиме мила моја реков јас за Франција ке навивам ради контра, а и не ме многу бендисуваат Бразилциве према тоа јас и ти према сите.. леле што ке ги направиме
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:22

Abe, ja znam deka u petok e Germanija - Argentina, a u sabota Brazil, daj neka kaze nekoj tacno!!

Nate, Zoki-S, falaaa... na komplimentiteee... Tongue
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:23
jas mislam deka vo sabota e Brazil, ajde luge daj proverete:)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 14:24
argentina igra okolu 5h. a vo 21 brazil
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 266>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.