IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - A1 Teлевизија најгледана? Зошто?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

A1 Teлевизија најгледана? Зошто?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 41>
Автор
Порака
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 08:37
А хеликоптерот, каде му е? Нели лажеа, сега, утре, друг ден!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 09:26
Serii koi ne se od Shpansko poteklo davaat i Sitel i toa dosta dobri serii A1 gledam samo koga ima Anglisko prvenstvo i nishto drugo... vesti nemozham da gledam na A1 radi onaa Mence Atanasova Toci mi se temni koa ke ja vidam kako ka trese glavata ko metalec. Vesti na kanal 5 gledam taka da sekoj so razlivchen vkus i sea ako se sledi taa anketa koja Tv e najgledana mislam deka ima uluga vo toa shto A1 stvarno ima jaki predavateli za razlika od kanal 5 i Sitel koi nemozhe sekade da se fatat dobro pa za toa narodot po planinskite mesta sem MTV i A1 nishto drugo nemozhe da gleda tuka e prednosta na A1 bar jas taka mislam.
Itn...
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 09:56
а1 ја глдам поради Desperate Housewives, Friends, Charmed а често пати знаат да дадат и некој добар игран филм  како Armagedon т.е тв ми е цел ден уклучен на а1 ама и на sky net поради музикатаSmile

(инаку ми изгледа како sky да пропаѓаат па затоа има по цел ден музика и по некоја глупава емисија од нашиве глумци)
Кон врв
m-free Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 243
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m-free Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 12:22
se lici rozevo tuka zasto nema pravilni normi, sto e kvalitet, koj e biznismen i slicno...
ako ima normi niti A1 ce bide televizija, a vo nikoj slucaj RAMKOVSKI - BIZNISMEN, smesna rabota...


Изменето од m-free - 28.Јуни.2006 во 12:23
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 13:18
Originally posted by m-free m-free напиша:


se lici rozevo tuka zasto nema pravilni normi, sto e kvalitet, koj e biznismen i slicno...ako ima normi niti A1 ce bide televizija, a vo nikoj slucaj RAMKOVSKI - BIZNISMEN, smesna rabota...

    

За жал на никого не му одговара во оваа држава да бидат поставени правилни норми и закони.
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 14:03
Чуму, и тоа реприза? Абе колку пари собраа, а и од кого, прашање е сега? После сакале да бидат телевизија. Ако сакаат да пробаат да бидат телевизија, може ли како претплатник и конзумент, да пробам барем да предложам тема? Сто пати му упатив писма, на чум-чом, ама очигледно човекот ни чита е_маил, ни одговара. Му пратив и цитат од САД Сенатот, или конгресот, за сесија во врска со Балканот. Не ја ни спомна. Него му е битно чичо Велија што ќе кажел, а ваму се жалеше дека истото му го правеле и во МТВ, му наметнувале што да работи!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 03:30
PA NAJSTABILEN E OD SITE NASI SATELITSKI PROGRAMI.
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 16:17
Тоа се плаќа де*ело, најверојатно од репризата на ЧУМУ во која беа Ахмети и Џафери! А поточно од НЦАА од ЊуЈорк, луѓе свестете се!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 16:20
ma koj gi gleal niv i onaka nisto ne gi razbrav so ova prevodive haos e
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2006 во 02:39
Jas do pred pola godina gledav samo A1, iako smetam deka sitel e mnogu podobra i pokvalitetna, so mnogu podobri i pointeresni emisii, sepak smetam deka A1 e najgledana bidejki e stvarno dobro sredena programata i pogodeni se site slabi tocki na narodot - spanski serii (najgledanite so barem 70% od narodot gi sledi) , vestite im se super, emisiiite......smetam deka ima se za sekogo. mozebi i ne e toa vo globala najdobroto za narodot kolku sto e programata aktuelna za site da go ocekuvaat najdobroto na nea
sega poretko gledam A1 otkako pustija Classic na kablovskava, ama sepak sledam bas poradi ovaa pricina:)- da vidam kako se drzi:)
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2006 во 19:23
... Daj pobrzaj , CSI , Desperate Housewives , Charmed  ...
Od a1 malku poveke gledam HBO na kablovska bidejki davaat poveke filmovi.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 21:13
...сериине и вестине ги држат а1 на врвот...вестите им се број 1 кај нас, непристрасни секогаш актуелни...а сериине од шпанско-англиско-американско потекло...за секој по нешо...последно време не ни глеам тв заради компјутеров, али ко ќе уклучам mtv, vh1 или а1...нешо последно време усраја со сузе...и со некој други глупи емисии...ја отупеа...али и за нив се најжвит публика...сублимат:најдобри се зато шо знает да се поставет и да се прилагодет на народов наш македонски...
Точачиња.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 02:22
Originally posted by laki laki напиша:

PA NAJSTABILEN E OD SITE NASI SATELITSKI PROGRAMI.
       tochno,.....od SITE, ....DVE!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 16:12
ОТИ ОВДЕ НЕА НАЈЧИСТО МИ ЈА ФАКА ТЕЛЕВИЗОРОТ 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,596 секунди.