IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести > Избори
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе излезете ли да гласате на претстојните избори?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе излезете ли да гласате на претстојните избори?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
Автор
Порака
maria84mk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria84mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2006 во 16:50
se dodeka ne izleguvame na glasanje ne treba nekoj da obvinuvame za nasata beda.ako se zalime, zosto ne napravime nesto da go promenime toa. znaete li zosto turcite ne gazele 500 godini?oti verojatno i togas imalo mnogu sto ne im bilo galje.zatoa jas ke izlezam da glasam
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2006 во 16:57
ТВОЈОТ ГЛАС, ТВОЕ ПРАВО!!!
ИЗЛЕЗИ И ГЛАСАЈ!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 00:39
ne mi treba mene takvo pravo,.....LEB mi treba,.....ebati pravoto bez leb,....!!!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 08:21
Ти си перфекција за у турско - САМО НА ВОДА И ЛЕБ БИ ТЕ ОСТАВИЛЕ ТУРЦИТЕ И ТОА БАКШИШ
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 08:42
Originally posted by maria84mk maria84mk напиша:

se dodeka ne izleguvame na glasanje ne treba nekoj da obvinuvame za
nasata beda.ako se zalime, zosto ne napravime nesto da go promenime
toa. znaete li zosto turcite ne gazele 500 godini?oti verojatno i togas
imalo mnogu sto ne im bilo galje.zatoa jas ke izlezam da glasam

      Браво едно нешто асално да прочитам... ЖИВА ВИСТИНА после гаволот ни е крив...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 08:44
Originally posted by brza brza напиша:

ne mi treba mene takvo pravo,.....LEB mi treba,.....ebati pravoto bez leb,....!!!

    Избори се сам за своето право наместо негативизам и лебот сам ке си го заработиш доколку се избориш...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 14:39

Odlicna replika Nate  Thumbs Up

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 14:49
Originally posted by BMW_M5 BMW_M5 напиша:


    ИЗБОРИ 2006!!!
    ДАЛИ ЌЕ ИЗЛЕЗЕМЕ И ЌЕ ГО ДАДЕМЕ НАШИОТ ГЛАС НА ПРЕСТОЈНИТЕ ИЗБОРИ???
 
se razbira......toa e nase pravo....kakov i stav da imame ,glasanjeto nudi izbor stavot da si go iskazeme , duri i skrtajki go livceto...najvazno e ...TREBA DA SE IZLEZE NA GLASANJE.............. 
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 19:18
Не,не и НЕ
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 19:28
TongueHug
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 23:57
ja site gi skrtam a vie ako ste pametni i neopredeleni GLASAJTE ZA NINDZA
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 00:01
Значи сепак ќе гласаш...а твое е какоWink
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 00:31
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Ти си перфекција за у турско - САМО НА ВОДА И ЛЕБ БИ ТЕ ОСТАВИЛЕ ТУРЦИТЕ И ТОА БАКШИШ
    ako si ja "protresesh"malku glavata ,ke vidish deka i vo toa vreme imal poveke ovoj narod ,odkolku sega,....ama sega e vazno,  shto ima PRAVO i da glasa,a shto so toa pravo nishto na dobro ne mu se menuva,.....ee,toa ne e voopshto vazno,....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 01:07
Абе леб и вода само а сол енаш у година можеби
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,139 секунди.