IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Одмор во Албанија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одмор во Албанија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 24>
Автор
Порака
Филип-МК Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Филип-МК Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 22:40
леле колку е Драч убавиот град!!! Јас сум од Србија, па мислам дека за србите не е место таму. За мене е Албанија како некоја црната дупка, ништо не знам о та земја...ама имам желба да ја видим, ме занима...  Хеј ти од Албанија, каква е состојба таму, дали некој од СРБ може таму да оде, а да ме некој не убие...плазење

Изменето од Филип-МК - 23.Ноември.2007 во 22:42
Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 17:51
Originally posted by Филип-МК Филип-МК напиша:

леле колку е Драч убавиот град!!! Јас сум од Србија, па мислам дека за србите не е место таму. За мене е Албанија како некоја црната дупка, ништо не знам о та земја...ама имам желба да ја видим, ме занима...  Хеј ти од Албанија, каква е состојба таму, дали некој од СРБ може таму да оде, а да ме некој не убие...плазење


Za gragjanite na Srbija od ovaa godina bea ukinati vizite, znaci nema veke vizi za Albanija, a i nema zosto da te ubie nekoj, valda na celo ne ti e zalepeno srpskoto zname, mozes da odis koga sakas kaj sakas, ke odis vo nekoj hotel, i nikomu nisto, ako znaes angliski ili italijanski, ke pomines super, italijanskiot site go znaat.
Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 18:11
[/IMG]
Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 18:16
TIRANA








Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 18:22

Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 18:24

Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2007 во 18:34

Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 08:32
Верувале или не, ниту една агенција од Скопје не организира за Нова Година во Албанија!!!!!!!!!  Не знам зошто, кога таа дестинација стана популарна последниве години тага
Veni Vidi Vici
Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 12:45
Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

Верувале или не, ниту една агенција од Скопје не организира за Нова Година во Албанија!!!!!!!!!  Не знам зошто, кога таа дестинација стана популарна последниве години тага


Ne za nova godina mislam deka nema nesto interesno vo Albanija, podobro da odis nekade vo sosedstvoto.
Epa Albanija nemase nikakov turizam , od pred 6 godini pocnaa da se organizirat na golemo, navistina ako si bil pred 10 godini , i odis sega , ne mozes da se snajdes, tolku mnogu e izgradeno i uste se gradi, sekoja godina ima izmeni
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 12:53
Епа, баш затоа што е значително подобрено,треба да се воведе и НГ во Албанија...колку за промена!
Veni Vidi Vici
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2007 во 23:25
Originally posted by AK-47 AK-47 напиша:


Epa Albanija nemase nikakov turizam , od pred 6 godini pocnaa da se organizirat na golemo, navistina ako si bil pred 10 godini , i odis sega , ne mozes da se snajdes, tolku mnogu e izgradeno i uste se gradi, sekoja godina ima izmeni


колку што знам и во Тетово нон стоп се гради....ако продужат вака, ке стане најголем град во мк
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2007 во 02:59
Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

Верувале или не, ниту една агенција од Скопје не организира за Нова Година во Албанија!!!!!!!!!  Не знам зошто, кога таа дестинација стана популарна последниве години тага



Pa normalno deka ne organiraat NOVA GODINA vo ALBANIJA, koj ke ti garantira deka nema da nastradas pri izvedbata na tradicionalnata kulturno-umetnicka programa, odobeno koga se poopusteni i poveseli
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 00:02
Ma u Albaniju ne idem za zivu glavu.
Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 17:36
ete znaci za nekoja godina, Albanija ke ima najsredeni patista , momentalno se gradi Avtopat po evropski standardi , 2 tunela najdolgi vo Balkanot,

http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=88961
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.