IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се добри дискотекиве во Македонија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се добри дискотекиве во Македонија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
bella Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bella Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2006 во 04:40
 noken zivot vo mk? bedno... mnogu bedno nesto
Кон врв
BeStSeLeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 317
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BeStSeLeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 00:48
ima a najdobriot club e u sr Select Cafe
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2006 во 00:52
mene mi se cini deka vo pomalite gradovi ima podobar nocen zivot
Read an cry!!!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2006 во 02:05

jas mislam kejot pa i nekoi kafulinja se stvarno dobro mesto za zabava vo skopje! Kao  kafe e BRAVO najrelaksiracki ambientt a nekad ima i stvarno dobri svirki new age... ima zasto da ne no moze i povekje

Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2006 во 14:26
ne e do diskotekite, tuku do lugeto e......izlegle kako na demontracija,a ne za da se zabavuvaat...poglednete naokolu i ke videte deka poveke od lugeto dremat, si ja lizat pijackata i se dosaduvaat lutajki so pogledot naokolu...mislam deka opsto kako nacija ne znaeme da se zabavuvame zasto uste se ogranicuvame od toa so ke pomislat onie seirgiite ako se opustam i igram kako ikoj da ne me gleda....
ma kako mozat da stojat taka na dobra muzika...mene dusata mi igra....a drugarka mi me podbucnuva i mi veli.."ej ne igraj do tolku sramota e" Smile..
katastrofa....
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2006 во 18:02
vo ohrid se ubaj, za negde drugo ne znam
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Dragana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dragana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2006 во 13:47
секогаш може и подобро
I'm not complete idiot...
Some Parts are missing
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 12:07
imame dobri mesta ko objekti sekade niz mk
ama personalot e ...
vo mnogu mesta na zapad sostojbata na clubojte e polosha nego kaj nas
na se trosh*t pojke
Кон врв
vesni4ka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vesni4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 14:42
HAVANA EXTRA!
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2006 во 19:16
НЕ СЕ!!! Дефинитивно треба да има поише и да не пуштаат од 5 и 6!!!! 
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
raging bull Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 09:03
5 i 6 ne razbiram???
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 14:54
Петто и шесто одделение....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
raging bull Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2006 во 10:14
hmmhmmhmhhm
sega mi razjasna mn.dileni za to 5 i 6....Odam na nekoja poozbilana tema....da se operev od  mislenje i ne ke zaklucev deka na to se odnesvit...najozbilno...ali OK.pile zabavuvajse na junior...i nikako so 5-to i 6-to oddelenciLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 13:55
Diskotekive kaj nas treba mnogu da se sredat posebno ona B2, dupka e vnatre, na ednata strana erotski sliki na drugata visi luster od vremeto na Luj IV i toa iskriven.
Prostorot kade sto igraat devojkite e katastrofa, so toa zavesite. I, mozat da pocnat da nosat po asalni tancerki, malku od malku da s eubavi za gledanje.
A tie na vrata.. no comment.. kakvi luge imaat vrakano, jas sum ostanala zaprepastena.. ne znam vrz osnova na sto gi biraat, ama nekoj na vrata so osmo oddelenie ocigledno ima premnogu niski kriteriumi.
 
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.