IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - ИЗБОРИ 2006
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИЗБОРИ 2006

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 10:03
Некако ВМРО ДПМНЕ многу ми опадна на рејтинг, што се случи?!?! Се помалку и помалку народ по митинзите, ГУЕВСКИ е се понервозен и понервозен, ги одби сите дуели, дали се тоа знаци на немоќ, дали тоа македонскиот народ ги увиде плагијатите негови и виде дека само со него може да се уназади, дали виде дека тоа не е човекот кој може да ја однесе Македонија многу подалеку отколку што е сега?!?!? Денот Д е за 21 и час и се ќе биде јасно!!!
САМО ЕДНО ЌЕ ПОРАЧАМ
МАКЕДОНИЈА НАПРЕД
                     НЕ НАЗАД

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 15:25
abe denes e izboren molk
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 15:35
Ke formira ama vo Idrizovo
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 15:36
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

abe denes e izboren molk
    pa,..........shto ne molknesh togashLOLLOLLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
bacilo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacilo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 15:51
Originally posted by laki laki напиша:

Ke formira ama vo Idrizovo

еј лаки,браво мајсторе.па во идризово ами каде.брза да не си мисли на бихаќка бб?па таму ке седи грујо,се знае кој ке биде премиер.
baciloto na bucko
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 15:59
Pa ja ne znam Brane kaj go najde ovoj bUCKo im ja unazadi partijata 
Кон врв
bacilo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacilo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 16:14
Originally posted by laki laki напиша:

Pa ja ne znam Brane kaj go najde ovoj bUCKo im ja unazadi partijata 

абе тој не го најде туку бучко си ги фалсификува изборите и сам се намести човекот!па тито беше подобар од него ама тоа е тоа.комунистичка типична намештаљка и тоа тие.наместо да се реформираат самите внатре во партијата тие избраа друг пат,епа сега утре нека му ја мислат!
baciloto na bucko
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 16:22
Odvaj cekam utre da dojde da bide mirno i da pobedi podobrata opcija 
Кон врв
Nee*amAnderskor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2005
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 291
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nee*amAnderskor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 19:26
Dodeka izbornite zagari ne prestanat da lajat, jas se prefrlam na rubrika 'seks'. It's funnier!
No Reason to Lie: обичам БЪЛГАРКИ!
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2006 во 23:40
VMRO abe so 55...............
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 02:45
Кажав јас но никој не ме слуша.
МАКЕДОНИЈО ЧЕСТИТА ПОБЕДА ПОБЕДА ЗА ПРЕРОДБА
СО ГОСПОД НАПРЕД И СО СИЛИТЕ ЗА ВМРО - ДПМНЕ
Кон врв
venstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јуни.2006
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 93
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај venstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 09:06
Привет

Честити честни (фер) избори!

Някой може ли да ми каже накратко какво различава отделните партии, които сега влизат в парламента. Благодаря!

Поздрав,
Венелин
Всичко изпитвайте,
дръжте доброто!
(1 Сол. 5:21)
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 09:18
site se isti bugarce
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 11:05
ZEMJATA BARA BUDENJE PAK. .......
 NEKA NI E CESTITA POBEDATA, SREKNA SUM PRESREKNA.............
 
ZBOGUM SDSM, DOBARDEN MAKEDONIJO....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.