IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Охрид треба да се свести
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Охрид треба да се свести

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 26>
Автор
Порака
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 09:22
aku nemate pari selendri ne idajte koj ve ebit
vrtite kebepi skopje cela godina za da dojte so 5000 den.pa vi e skupo
koj ve ebit
 u anja piev makijato malo 80 den. so pogled kon zid i pod nego vardar tece govna vlece a kaj nas se ne ve bendisvit
kako e dobro i za srbi i holangjani i shvabi   pa i bugari i grci
a?
ne be seljaci tie idet za  O  D M OR
a vie idate za lud provod so 5000den.
kolku pari tolku muzika
a za toj ciganot uba soba so barase(toj polkovnikon)nekadoj jas ke mu najdam so gjakuzi apartman samo e 99 evra od nok a aku mu e skapo neka sejt skopje vo 55 kvadrati stan ko site skopjani i neka ojt nesebar
da vi e*am  ciganite skopski
pozdrav   naum ohrid
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 09:38
Na shto ti lich komentarov?????? 

Изменето од beleg - 30.Август.2006 во 09:39
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 09:40
Дечкич, малку повеќе да не врегаш и покрај предупредувањето??

Поради вакви како тебе се уништува Охрид и тие малкуте културни не можат ред од вас да фатет..

Ај изи малку и не туку врегај и кажувај што како седи си мадро, кај ви идат и пари ви оставет кај траскаш тука.
Мирен
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 09:49
e sea eden vic da vi kazam za ohrid i ohrigani ako ne go znaete...
Gospod go izmislil Ohrid i Sveti Petar otisol da go vidi.
Doaga Sveti Petar kaj gospod i mu vika "Brao be gospod kakov ubav grad, poubav ne sum videl, abe toa ezero stari gradbi tvrdini amfiteatri meraci"
I gospod mu vika na Sveti Petar
"Cekaj da vidis sto luge ke stavam sega"!
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 09:52
naum ima pravo za mnogu raboti, malku pogrubo se izrazil, ama toa ne menuva nisto
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:48
zs ve vregjat vistinata
ili bitno e na koj nacin se izrazvam
da bitno kaj lugje koi gi cenat drugite lugje
zdosadeno mi e da ve slusam kako se zalite za ohrid i uslugite
ama to znam e odraz na vasata neiziveanost
sum rabotel vo sad i znam deka nivo na kvalitet i usluga dobivas spored nivoto na kes koe go nudish i da zavrsime so balkanizmov se nase ne ve bendisvit
pojke dan vi se svigjat   u  grchka   kaj so molite za viza po 10-15 dena i ve tretiret ko crnci na koj gazdava od pamuchnava plantaza im ovozmozil skromen odmor
koj k*r ne pisite kako e loso u grchka
ili tamu se e super
da da super e zs ojte kolku da recite bev u grchka
hahahahahahahahahah
a bitno ne vi e izgledat kako ste pominale  a?
olku sum radikalen zs prajte anti-kampanja za mojot grad
zato zanimavajte so skopje na primer  so vi falit vas  a????
a ti natalija smirise zs jas sum ti klient i kako sakam na otvoren web ke se izrazvam
siguren sum deka ova ti e prva ili vtora rabota smizdlichko ama jas ova go plakam i trebit da izbirash komentari okolu klientite   ok?
pozdrav                       naum
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:50
i fala blue
naum
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:54
Науме Науме..Кој револт го имаш..
Прво има правила на овој отворен веб околу вулгарноста, второ ок е сето тоа што го збориш се сложувам, само пристапот ти е лош.. Трета работа не одам Кај Грцине кои ен ме признаваат нити пак кај Бугарите.. Идам баш Таму од каде потекнуваш, па не сум се пожалила..
А оваа шмизличка на која и се обракаш работи на отворени вебови со годиње пријателе.. Не ми требит Наумче да ми кажит како требит да работам..
За твоја инфорнација ЈАС потекнувам од тој крај кој ти моментално го срамиш.
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:56
pa selendro ako od ovde poteknuvas so dozvoluvas na forumov vakvi naslovi za ohrid
pisi te cekam
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:58
nesto zatai ili ne ti tekvit komentar
i molimte pusti mi gi standardite za otvoren web
 
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 13:00
ili ne sum vreden za komentar  a?
prava skopska(metropolska)arogantnost  hahahahah
uste cekam te prasav nesto
Кон врв
naum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Baniran

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 65
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 13:07
tolku od delovnata etika na skopjani
nemat frka sekako koj ve ebit
da ne se oddalechvime od temata ostajte go ohrid da si rabotit
prajme dovolno kamen aku ne mojte da pomozite(a ne mojte)barem ne odmagajte so vakvi glupi naslovi
ohrid treba da se svesti
kako generalizirate za oblast od 100000 ljuge
zs nemat naslov skopje da se svestit so najgolema ciganska naselba vo evropa  (shutka) i bulevar sho zavrshvit vo vrata zelezna hahahah(ilindenska kaj karposh4) i gjubre i mangji sho letet od po balkoni a ???
natalija so mislis?
i so vakov naslov mojte i tuzba da jajte od nasiov grad
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 13:08
Па Науме не гледам дека некаде те навредив нити со поган збор ти вратив. Прво Како си кажа ова е ФОРУМ каде секој има право да си го каже мислењето свое јавно..
Луѓето си се побунија за цената на спиење и ред други работи како на индивидуи што им пречи...
Има и тема Скопје вакво такво па полемизиравме околу тоа, но никој никаде вака не изнавреѓал..
Прво Науме сето тоа што го кажа е во ред, но на ниеден човек не можеш да му објасниш ништо со ваков пристап како прво.. Дали некој иде Грција па се фали или иде Бугарија мизерува па се фали не е на мене и на тебе да мислиме, нити пак да ги вреѓаме околу тоа.. Зашто Охрид вака зашто така.. Да ти е малку поблаг пристапот без вреѓање можеби и ќе има отворена дискусија..
А што се однесува до темата секој си има право да си каже што сака, кога ќе дојде тој што е одговорен за подфорум Ноќен живот можеби и ке те цензурира можеби и ке затвори тема..
Така да се може да се каже со смиреност и без вреѓање и вулгарност..
Мада ме интересира што ќе кажат останатите членови кога ќе ти го прочитаат пристапот, после иди убеди ги дека има културни и фини луѓе во Охрид..
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 13:14
НАумче ај малку припази како се изразуваш,немој поради тебе како единка да имаме лошо мислење и за другите Охриѓани
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 26>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.