IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Кафански луѓе!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафански луѓе!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 6789>
Автор
Порака Обратен редослед
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2006 во 00:40
Ne odam po kafani, ne gi ni znam, ama ako imam nekoe drustvo so koe ne sum se videla, i odat tamu, moram i jas.. I, ke se dovleckam do kafanata.. Site doterani so sljokici i sto ti ja znam.. Ama na kraj, malku pienje, malku muabet i se zagrevam i produzuvam na drugo mesto..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2006 во 15:02
Abe lugje, KAFANA si e KAFANA........... Ne mozhe da se zanemari faktot deka kafanite se najprijatnite mesta koga si za dobro drushtvo i koga sakash da si pominesh ubavo smireno, kade tivko, kade buchno............ Kade inaku kje se soberete 30 lugje od generacija (srednoshkolci), kade inaku kje odite na vechera??? Vo KAFANA SE RAZBIRA, ne vo discoteque!!!!!!!
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2006 во 12:16
jas ko so gledam , isto ko segde , pienje , drogiranje , e**nje , tepanje , trkanje , segde isto , sto pomalku sto poveke
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 03:01
E AJ KAZETE STO SE PRAVI PO SKOPJE (DENJE I NOKE)
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 01:01
да ама порано
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 01:00
SI IDELA LI PO STUDIO, MALIBU
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2006 во 09:51
Добри кафеани !!!!.........ДА ...со одбрани луге се разбира ....Embarrassed
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 23:06
ME ZACUDUVA VO POSLEDNO VRE,E KOLKU MLADI IMA PO NEKOI SKOPSKI KAFANI SO STAROGRADSKA MUZIKA.....
TAKA DA JOKI ..... NE ZBORIME ZA KAFANI SO NOVOKOMPONIRANA TURBO FOLK... I JA GI MRAZAM
aMA IMA TAKA DOBRI MESTA.... SO IZBRAN NAROD.... MISLAM NA TAKVI KOI ZNAAT SO E KAFANA, I NEMA DA KRSAT CASI OD PATOS,,, TUKU KOGA SE DOBRO RASPOLOZENI.... KE JA STAVAT CASATA VO TEKSTILNA SALVETA, UBAVO KE JA ZAVITKAAT I TAKA KE JA SKRSAT OD ZID....
EM NEMA SRCI NA SITE STRANI..
EM COEK SI NAPRAIL KEF..
OVA E EDNO OD MNOGUTE PRAVILA NA VISTINSKITE KAFANSKI LUGE, ....


Изменето од cecka - 22.Мај.2006 во 23:07
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2006 во 22:34
Dead...gluposti...барем за мене...кафани...фокој тешки...бљвотињи
Точачиња.
Кон врв
leptir Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leptir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 22:11
ali ne gi posetuvam redovno kafanite posto ima mnogu pointeresni mesta za iskacanje
Кон врв
leptir Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leptir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 22:07
pa kafana e dobar poim ali za civilizirani luge a ne za luge koi ke se npiat i krsat se pred sebe.
ali mene mi e super i so moe drustvo da izlezam da se proveselam
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2006 во 12:22
dOBRO SRABOTENO GOUST
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2006 во 11:25
абе.. ама ова не е за во љубов бе 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2006 во 09:37
EVE SUM
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 6789>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.