IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали признавате грешка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали признавате грешка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2006 во 00:31
a treba da naucis da se izvinuvas...osobenona onie koi te sakaat...
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2006 во 00:33
pa ne sakam taka so zbor....na delo ima pokazuvam deka mi e krivo
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2007 во 22:10
не ми  е тешко да си признаам дека сум згрешила, многупати убави работи (врски) биле уништени исклучиво поради моја грешка.
но од секое искуство паметниот излегува уште попаметен, па за да нема зае..... следниот пат
Кон врв
Danielsan Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Danielsan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2007 во 00:02
ponekogas i se izvinuvam bez da ja priznaam greskata .......tesko mi odi so priznavanjeto..
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 01:09
Зависи кои грешки.... Некои ги признавам и одма се извинувам, али некои нема шанси да ги признаам LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 01:19
 ne gresham,....pa nema ni izvinuvanje,...LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Warlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Warlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 10:18
Originally posted by brza brza напиша:

 ne gresham,....pa nema ni izvinuvanje,...LOL
 
normalno posho nisho i ne ni prajsh....LOLLOLLOL
choek sho rabotit i gresh*t ponekogash LOLLOLLOL
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2007 во 15:44
Originally posted by batt's batt's напиша:

Колку знаете да ја признаете направената грешка?
Да ја превземете одговорноста?
Дали сте самокритични?
Mislam deka greskite se slucuvaat ako dozvolime. A posto ponekogas priznavanjeto na greskata moze golemi vrati da otvori-nauciv prvo sebe da se preispitam i  da ja prifakam odgovornosta.
Just love
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2008 во 02:52
prevzemam odgovornost, da, taka mi e polesno na dushata, chista smetka - dolga ljubov.
za golemi raboti ponekogash mi e teshkoda kazam izvini i da si ja priznaam greshkata, zavisi od lichnosta na koja sum i zgreshila...se obiduvam da se popravam so dela a ne so zborovi.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 19:14
So sekoj moj obid da ja ispravam greskata,pravam uste milion drugi i kraj nema...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 22:41
Nema greska..
U redu e..

Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 23:29
A ponekogas i koga nema greska,jas ja pronaogjam i probuvam da ja ispravam,pa izgleda togas pravam greski obiduvajki se da go ispravam pravoto-go pravam krivo
Pak nesto zgresiv...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 23:30
Originally posted by fragola fragola напиша:


Pak nesto zgresiv...


Ne se sekiraj...
U redu e...

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2008 во 10:27
Greski sme, luge praime
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.