IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ќе победи на парламентарните избори?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ќе победи на парламентарните избори?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 25262728>
Прашање: Koj ke pobedi na parlamentanite izbori
Одговор Гласови Статистика
35 [34,65%]
13 [12,87%]
46 [45,54%]
1 [0,99%]
4 [3,96%]
2 [1,98%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:49
Ok daj si raka...ama nemoj da me napagash posto i sam znaes deka imam nezgoden nindza stil a za katana celicna da ne praam muabet....

Sakam da kazam ke sfatis eden den deka sum bil u pravo deka ne vredi za nisto da se boris vo ova prodadeno vreme osven za sebe i za familijata ...pamti gi ovie zborovi ...ZA NIKOJ DRUG
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:54
biva prijatelstvo so tebe, eve desnica.
a sovetot ke go prifatam, sepak  ne se frla sovet. moze zivot da spasi ponekogash
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:56
Znaev deka ne si glup ... aj sea leka nok
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:56
E ZA OVA VREDI DA SE PROSLAVI
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:58
sekoe prijatelsto e dobra rabota
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 02:47
Кажав јас но никој не ме слуша.
МАКЕДОНИЈО ЧЕСТИТА ПОБЕДА ПОБЕДА ЗА ПРЕРОДБА
СО ГОСПОД НАПРЕД И СО СИЛИТЕ ЗА ВМРО - ДПМНЕ
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 11:13
Boogie be CESTITA NEKA NI E POBEDAVA. NA FORUMOV OSAMENI BEVME AMA NARODOV BIL SO NAS! GI BRANEVME STAVOVITE NASI I NA PARTIJATA KOJA JA PODDRZUVAME, OSAMENI BEVME, NAPAGANI, PLUKANI, NO NE BILO TAKA NE SME BILE SAMI.........................
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 13:03
Честито нека им е победа...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 13:11
BOOGI JAS TE SLUSAM :)))
CESTITO POBEDA MAKEDONCI
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 13:19
Ај сега отварам тема, како понатаму, а?
Очекувам идеи! Интелигенцијо не спиј!
Сите па и cnnsoft и nrgmkd, кои беа од спротивниот табор, заедно да ја надгледуваме владата под лупа уште пред да влезат во кабинетите, што велите? Груевски се согласи на тоа, на неколку пати! Дури и сакаше да биде обсервиран, за да потоа полесно се продаде во странство како економски советник!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 13:28

ЕПА АЈ ЈА ЌЕ БИДАМ ПРВИОТ СДСМОВЕЦ ШТО ЌЕ ВИ ЈА ЧЕСТИТА ПОБЕДАТА ВМРОВЧИЊА!

ЧЕСТИТА ПОБЕДА И ПАЗЕТЕ ШТО ПРАВЕТЕ!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
sard Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Прилеп
Статус: Офлајн
Поени: 1440
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 14:06
Со среќа нека е победата! МАКЕДОНИЈА ИМА СИЛА!
„Треба да се биде достоен на љубовта за да се биде љубен“ - Goethe
www.pravoslavna.mk
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 14:51
ДУРИ СЕГА ЌЕ ГО ВИДИМЕ ДНОТО НА БЕЗДНАТА!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
bacilo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bacilo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 17:53
Originally posted by BMW_M5 BMW_M5 напиша:

ÄÓÐÈ ÑÅÃÀ Å ÃÎ ÂÈÄÈÌÅ ÄÍÎÒÎ ÍÀ ÁÅÇÄÍÀÒÀ!!!

кое дно бре?тоа шо го имавне изминатите 4 години!на тоа ако мислиш во право си.или уште му веруваш на бучко или се плашиш од преродба.па не се плаши момче младо,па и те*е ке те преродиме.има место за сите,ако си вљубен во сдсм,па тоа нема врска.
baciloto na bucko
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 25262728>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.