IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ќе победи на парламентарните избори?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ќе победи на парламентарните избори?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728>
Прашање: Koj ke pobedi na parlamentanite izbori
Одговор Гласови Статистика
35 [34,65%]
13 [12,87%]
46 [45,54%]
1 [0,99%]
4 [3,96%]
2 [1,98%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2006 во 23:52
SDSM znae nesto cim vaka pusti glatko da tepa VMRO , u januar ke ima pak pukanje
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:04
ај сегаConfused
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:07
ne sega .... u januari 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:09
Originally posted by nindza nindza напиша:

ne sega .... u januari 
dali bi ginel za svojata zemja.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:14
Za ideale ginu budale , dodeka na moknicite sinovite si brckaat muda na Karibite ...sto e fakt.... aj sea kazi ti bi ginel za takva zemja ?
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:14
NEKA NI E SO SREKA NOVATA VLADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:15
Da,  sreka ke ni treba so koja i da e ....

PS a koja ke bide ?
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:17
PA SIGURNO PODOBRA OD PREDHODNATA(PREDHODNATA BESE KATASTROFA)
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:18
Cul te gospod, koj ja zaboravil Makedonija
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:23
Originally posted by nindza nindza напиша:

Za ideale ginu budale , dodeka na moknicite sinovite si brckaat muda na Karibite ...sto e fakt.... aj sea kazi ti bi ginel za takva zemja ?
znaci spored tebe site makedonski sinovi koi zaginaa se budali. bash bi sakal ovaa tvoja izjava da ja procita barem eden drugarite ili rodninite na nekoj koj zaginal vo taa vojna koja ja zafati Makedonija.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:32
znaci spored tebe site makedonski sinovi koi zaginaa se budali. bash bi sakal ovaa tvoja izjava da ja procita barem eden drugarite ili rodninite na nekoj koj zaginal vo taa vojna koja ja zafati Makedonija.


Ok moze sum prenaglil vo izjavata bidejki takva e izrekata .... ne bile BUDALI tuku bile definitivno NAIVNI i NEINFORMIRANI....

Dete ne mi kazuj mene za realniot zivot , mi prosle kroz ruki stotici slucki na naivci koi sakale dobro za Makedonija i bile sjebani... dodeka od druga strana na golemcite si ladat jajca decata po Kalifornija ....

E sea neli bile tie naivni...

Jas ne sum i nikad nema da bidam ... a takvi koi se lupaat u gradi ja ke branam RM po sekoja cena koa se pripuka izbegaa i se kriea ko pichici po tugi stanovi izbegnuvajki poziv... zatoa iskren da bidam ne lupetaj koa nemas pojma kako bilo.

Sea istite tie koi se kriea toas se vratija posle 4 god, za novi pozicii od vlasta , ocekuvaat plata po 1000 evra nezasluzena a tie decata koi gi zboris ti popusija i se na grobista....

I za sto da se boram jas ?

I sea me iznervira , pojma nemas , mi stavas zborovi koi se von kontekst oti si so ograniceni sfakanja i malo zivotno iskustvo i zatoa nema veke da ti repliciram ti odbivam na mladost.


OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:40
ograniceni svakanja. brej a pak ti si so proshireni zenici demek.ajde priberise malce neli si ninga i ne se nervirash lesno.a za toa dali ke mi replicirash ili ne ic ne mi e griza.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:43
Zasto me provociras ?

Jas ne sum protiv Makedonija , ja sum samo inteligenten i realen a najmalce sakam da navreduvam nekoi deca koi za nisto izginaa... zatoa ne mi stavaj takva damka so takva infantilna provokacija ...vo negativna konotacija na tezata koja ja protezirash...

Da ti ubacam u vtora ako ti e prebrzo ?


OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 00:47
nindza, daj oladi. imash li hrabrost da me prifati kako prijatel. iako imam mislinje koe e e malce razlicno od tvoeto. neli intelegecijata ne uci da napreduvame i da si pomagame
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.