IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Ми текна на...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ми текна на...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 119120121122123>
Автор
Порака Обратен редослед
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2006 во 20:19
Ми текна на едно убаво време кога се беше поинаку...тоа време е веќе далеку зад нас...
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2006 во 19:33
ми текна  на...алекта...летото ко дојде кај споменикон...и ко ме срамеше пред брачед ми...момено не е саглам...јака е немат шо...царица...само уше да се попјавит
Точачиња.
Кон врв
crni69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crni69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2006 во 21:38
nee samo toj nekoj ....nebidi tazna.....razveselise.....
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2006 во 21:29
mi tekna na nesto i na nekogoCryi se rastaziv.....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2006 во 19:43
ми текна ...вчера како си поминав преубо...си ја сликав лепотицана машка...и вечерта...се видов со милоно...ама на крај ко да се поднаљутивме...ај појќе да не мислам...
Точачиња.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2006 во 01:06
MAJACry
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 09:03

Originally posted by beleg beleg напиша:

mene denes mi teknuvaat samo ubavi raboti-si vetiv deka nema denes da si se nerviram...mi tekna deka i pomalku citam(od ova internetov..LOL.)pa ke si kupam edna kniga sega-mi ja preporacaaWink

i da si ja kupis .....

Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 08:45
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

Ìè òåêíà äåêà íå ñóì ñå íàïèë êàêàî óòîâî.

i mene sega mi tekna na kakaoto...ne ti trebase bas da me potsetuvas...

Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 08:40

Ми текна дека не сум се напил какао утово.

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 08:10
mene denes mi teknuvaat samo ubavi raboti-si vetiv deka nema denes da si se nerviram...mi tekna deka i pomalku citam(od ova internetov..LOL.)pa ke si kupam edna kniga sega-mi ja preporacaaWink
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 02:23
more,.......podobro da ne mi tekne,................ke mi se stemni,............ozbilno!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 02:20
MA MI TEKNA NA MINATATA NOK
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 00:33

Mi tekna na zurkata na Carl Cox, lani letoto vo Collosseum koga docekavme da izgree sonceto.

Na banjanje vo Ohridsko vo 8 saat od sabajle...

PREKRASNI MOMENTI

Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2006 во 00:08
vcera popladne
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 119120121122123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.