IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс за 1000 000$ долари??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс за 1000 000$ долари??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 22>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2006 во 01:22
Tolku zalosno..........tolku mlad, a peder,...................a,mozebi i za toa ne go biva.....a,mozebi samo za k*r go biva..........izguben sluchaj,...............
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2006 во 05:48
heheeheeeeeeeeeeeeeee ti prv/va kako i da e  pocna srcka
ako sega primi go do kraj ako ne mozis kazi
Кон врв
crni69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crni69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2006 во 18:27
Originally posted by ance ance напиша:

pa mislam deka vredam poveke od 1000 000$   
nemam cena za sex bez ljubov





со милион долари пола скопје ќе го изебам,
а за таа сума и сведски врни топ модели п**ка даваат


Изменето од crni69
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2006 во 21:39
SE SEKAVATE LI NA "NEPRISTOEN PREDLOG",ROBERT REDFORD I DEMI MUR
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2006 во 00:55

GO ZNATE LI VICOT

,, PEDERI IMA AMA PARI NEMA

covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2006 во 01:09
lesno se diskutita dali bi ili ne koga se zboruva za imaginarni pari
Кон врв
only_me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај only_me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2006 во 12:38

Originally posted by Dana Dana напиша:

Taka e! Koj bi odbil milionce??

Epa znaes sto ke ti kazam, milionce nema sigurno nikoj da ti ponudi, zatoa ti obleci si nesto seksi i zastani tamu kaj sto e najzgodno pa poleka so vremeto i do milionce ke stasas garantiram...

p.s. se nadevam deka nema da se navredis, patem samo ti posovetuvav kako da stignes do milonce, a ti rece deka bi prifatila sex za milionce, zatoa mislam nema zosto da se vregjas neli??????

Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2006 во 13:00

Zboruvav opsto za drugite luge, potocno, za izvesen krug koj privaka mnogu nesta za pari. Moja greska sto ne go naglasiv toa.

Fala za sovetot, milionce ne mi treba, a posebno ne ako treba so sex da stignam do nego...

P.S. Izbrisa inbox?

Кон врв
only_me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај only_me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2006 во 22:06
Sega da:) tnx so mi rece:)))
Кон врв
crni69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crni69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 13:14
Originally posted by Dana Dana напиша:

Zboruvav opsto za drugite luge, potocno, za izvesen krug koj privaka mnogu nesta za pari. Moja greska sto ne go naglasiv toa.

Fala za sovetot, milionce ne mi treba, a posebno ne ako treba so sex da stignam do nego...

P.S. Izbrisa inbox?



lele lele lele pikame od moral...
da se cudis...
da te prasam iskreno ama moze i na LP da mi odgovoris...nema da objavam...vetuvam...

si pomislila li nekogas sto se pravi so milionce ???

ili ako e mnogu komplikuvano...odgovorimi na ova...

nikogas dosega ne si se ebela so nekoj cisto radi zabava ??? (site e*acki ti bile od golema ljubov a )???
Кон врв
koki13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај koki13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 16:23
Секс за 1000 000$ долари?? .....prasanjevo......jas bezpari ke dam ne pak us pari da mi daet ak trebit jas ke im dam pari
Grunge Rules
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 16:38
Originally posted by crni69 crni69 напиша:

Originally posted by Dana Dana напиша:

Zboruvav opsto za drugite luge, potocno, za izvesen krug koj privaka mnogu nesta za pari. Moja greska sto ne go naglasiv toa.

Fala za sovetot, milionce ne mi treba, a posebno ne ako treba so sex da stignam do nego...

P.S. Izbrisa inbox?



lele lele lele pikame od moral...
da se cudis...
da te prasam iskreno ama moze i na LP da mi odgovoris...nema da objavam...vetuvam...

si pomislila li nekogas sto se pravi so milionce ???

ili ako e mnogu komplikuvano...odgovorimi na ova...

nikogas dosega ne si se ebela so nekoj cisto radi zabava ??? (site e*acki ti bile od golema ljubov a )???

 

A kakva vrska ima zabavata so parite? Ne mi bile site golema ljubov, ne. Ama only_me mi rece da se oblecam sexy i da si zastanam na nekoe mesto pa da si zarabotuvam pari i taka poleka da si stignam do milionce, a k*rva ne sum. Taka da, ne gi mesaj rabotite. Jas mu odgovoriv deka na toj nacin zaraboten milion, ne mi treba.

Inaku, ne so cel, so cetvrt milion znam sto bi pravela...

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 16:58
јас богами и би имал секс за милион долари  јеби га, за пола саат заработка на милионче, аууууу па кој ти дава така??? никој 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
crni69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crni69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 18:25
Originally posted by Dana Dana напиша:

Originally posted by crni69 crni69 напиша:

Originally posted by Dana Dana напиша:

Zboruvav opsto za drugite luge, potocno, za izvesen krug koj privaka mnogu nesta za pari. Moja greska sto ne go naglasiv toa.

Fala za sovetot, milionce ne mi treba, a posebno ne ako treba so sex da stignam do nego...

P.S. Izbrisa inbox?



lele lele lele pikame od moral...
da se cudis...
da te prasam iskreno ama moze i na LP da mi odgovoris...nema da objavam...vetuvam...

si pomislila li nekogas sto se pravi so milionce ???

ili ako e mnogu komplikuvano...odgovorimi na ova...

nikogas dosega ne si se ebela so nekoj cisto radi zabava ??? (site e*acki ti bile od golema ljubov a )???

 

A kakva vrska ima zabavata so parite? Ne mi bile site golema ljubov, ne. Ama only_me mi rece da se oblecam sexy i da si zastanam na nekoe mesto pa da si zarabotuvam pari i taka poleka da si stignam do milionce, a k*rva ne sum. Taka da, ne gi mesaj rabotite. Jas mu odgovoriv deka na toj nacin zaraboten milion, ne mi treba.

Inaku, ne so cel, so cetvrt milion znam sto bi pravela...



toa znaci deka  cetvrt milion brka rabota  za sex  bez   ljubov,
da bidam poprecizen sex za pari....(zborime za pari za edna vecera) ....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,469 секунди.