IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 131>
Автор
Порака
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2006 во 16:04

 

 11 Oktomvri, poznat praznik vo cela Makedonija. Motori, koli, druzba... ama lani dignaa raci od praznikot i sega nekako e 

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2006 во 16:35
Во Прилеп сум одела многу пати, Градот е ок, последниот пат се воодушевив имаат журки многу по за разлика тука. Мажите се баш напротив многу Ок, тргам од пријатели кои ги познавам што би рекле грабнеш бегаш, за девојките имам чуено дека се лоши и пребирливи колку е вистина они си знаат, секаде сме исти.
Многу убави локации имаат како и знаменитости и ми се допага стилот воп кој е граден..
Единствено што ми доага како призор е од Плетвар кога се симињаш гледаш една карпа над градот кој го прави тмурен но и тоа си има своја посебна драж.
Марковите кули исто така многу ме воодушевуваат. Така да следниот пат се најавувам и барам шетање и во целост покажување на градот
Кон врв
WORHOLL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WORHOLL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2006 во 16:53

...КУСТОС БАРАШ А??..ТЕ МЕ ТЕ....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2006 во 16:56
Originally posted by WORHOLL WORHOLL напиша:

...КУСТОС БАРАШ А??..ТЕ МЕ ТЕ....


Браво Пријателе...Обавезно доагам порано и шетање.
Ти благодарам за понудата
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2006 во 00:13
Originally posted by Lion Lion напиша:

 

 11 Oktomvri, poznat praznik vo cela Makedonija. Motori, koli, druzba... ama lani dignaa raci od praznikot i sega nekako e 

Poveke ne se uci za prvata puska i 11 oktomvri...toa se smeta za socijalisticka laga...decata voopste ne spomnuvaat ni prilep ni kumanovo....

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2006 во 14:16

Originally posted by natalija natalija напиша:

Во Прилеп сум одела многу пати, Градот е ок, последниот пат се воодушевив имаат журки многу по за разлика тука. Мажите се баш напротив многу Ок, тргам од пријатели кои ги познавам што би рекле грабнеш бегаш, за девојките имам чуено дека се лоши и пребирливи колку е вистина они си знаат, секаде сме исти.
Многу убави локации имаат како и знаменитости и ми се допага стилот воп кој е граден..
Единствено што ми доага како призор е од Плетвар кога се симињаш гледаш една карпа над градот кој го прави тмурен но и тоа си има своја посебна драж.
Марковите кули исто така многу ме воодушевуваат. Така да следниот пат се најавувам и барам шетање и во целост покажување на градот

Moram da te korregiram nate zenskite ne se losi i prebirlivi, tuku Vesterki

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2006 во 14:29

Хеки Хеки мило... Кај ти истекна
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2006 во 14:50
Originally posted by hektor hektor напиша:

Moram da te korregiram nate zenskite ne se losi i prebirlivi, tuku Vesterki

Ti toa od licno iskustvo ili od muabeti?

Veni Vidi Vici
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2006 во 09:05
procitaj nekolku strani ponazad
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2006 во 11:00
сестра ми само што заврши факултет во прилеп, и зами9слете јас поради обврски не успеав ни еднаш да ја посетам.
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2006 во 12:43

Originally posted by hektor hektor напиша:

procitaj nekolku strani ponazad

Ma znam deka si gord Prilepcanec (site vie ste gordi sto ste od Prilep). Jas te prasuvam za devojkite dali od licnoto iskustvo imas soznanie deka se vesterki ili smo gi bie los glas.

Veni Vidi Vici
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2006 во 12:22
бреј што читам овде, абе до сега не сум сретнал некоја прилепчанка која е така вештерски расположена али во секој случај немојте бадијала да ги кудите момичките, тие само си го бранат и сакаат своето
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
WORHOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 324
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WORHOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2006 во 12:37
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 10:28

Eve i od mene

Veni Vidi Vici
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.