IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Кочани
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кочани

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
Автор
Порака
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 23:39
Originally posted by alekso_2000 alekso_2000 напиша:

Сакав да внесам една добра слика ама е премногу голема 934кб така да не мојт да се внесит!!!
Сепак ке морате да одите и да го видите сами Вештачкото езеро Гратче!!!


eve ti link drugar za slikata da ja postavis

http://1-imagehost.com/

odis Browse pa posle Upload i ja baras slikata i tolku

aj postavija bas da ja vidime site

Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2009 во 20:33
kocani kocani gradce miloooooo,

http://www.youtube.com/watch?v=XT67b_t5KJA
uzivajte
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2009 во 20:55
Го изгледав клипчето.Браво.Не ви е лошо градчето.
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2009 во 14:36
Brana Gradce_ Kocani, Osogovo_Kocani,Sv.Vasili_manastir na Osogovo,Sv.Pantelejmon vo s.Pantelej(kocansko),vodopadi nad branata Gradce............... i mnogu drugi mesta.........................
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2009 во 02:38
KOCANI E UBAVO GRADCE,IMAM SAMO POMINUVANO NIZ NEGO POVECE PATI,EZERCETO I MOTELOT STO SE NAOGA TAMU MI SE MNOGU DOBRO POZNATI I MNOGU MI SE DOPAGAAT.SEKOGAS KOGA KE ODAM VO RESTORANOT,SE RAZBIRA KOGA E DOBRO VREMETO SEDNUVAM POD GOLEMOTO DRVO,DALI BESE KOSTAN ILI OREV NE SE SECAVAM,A NEKOLKU METRI PODOLU EZERCETO,PREKRASNO E. SEGA NEZNAM STO E RABOTATA AMA MESTOTO IMA NEKOJA MOC NAD DEVOJKITE TAKA POZITIVNO DELUVA STO OD DOSADNA I LADNA,KOGA KE JA ODVEDAM TAMU STANUVA PRAVA TIGRICA,TOA GO IMAM PRIMETENO NEKOLKU PATI SO RAZLICNI OSOBI I MI STANA CUDNO,MNOGU LUDI RABOTI MI SE IMAAT DESENO TAMU STO SEKOGAS KOGA POVTORNO KE OTIDAM MI E NEKAKO SRAM OD VRABOTENITE TAMU KOI SE MNOGU DOBRI I PROFESIONALNI.AJDE KOCANCANI KAZETE MI STO E RABOTATA IMA LI NEKOJA MAGIJA TOA MESTO,ILI DO KLIMATA E,AKO E DO KLIMATA ZNACI SITE KOCANKI SE TAKVI,BLAZE SI IM NA KOCANCANITE.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2009 во 14:16
ова како да е од некое предргадие во Момбаса или Њу делхи газење%20од%20смеење
 
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2009 во 14:25
Еве и една убава слика од Кочани
 
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:29
http://www.kocani.gov.mk/sliki/HPIM1364.JPG
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:30
http://www.kocani.gov.mk/sliki/HPIM1377.JPG
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:31
http://www.kocani.gov.mk/sliki/HPIM1356.JPG
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:34
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:37
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:46
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 21:54
Файл:Kochani-St-George-Church.JPG
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.