IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Кочани
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кочани

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2006 во 10:08
orizari:) e naj hard kor selo:)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 18:19
vcera se vrativ od Kocani. Branata e napravena bombona. definitivno letovo pocesto ke si odam domaLOLLOLLOLLOLLOL
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 19:22
Лелел Бе еМ Ве колку при срце си ги фаќаш злочестите коментари, хахахаха
Еј ме фати носталгија за идење натаму, цела година не сум бил. Сакам да се видам со другарка ми Ивана Максимова, со Драгица старата џанкерка (ако не овердозирала у меѓувреме), со Zewlean еден од поттикнувачите на втората младост на Macedonia клубот на Deviant Art, најголемиот сајт за млади уметници на планетава.
Братучет ми Андриј од Инион, другар ми Даниел од Џејсон.

Инаку слики од Кочани има по Ве Маседониа и Кајгана форумите. Најчесто постирани од страна на еден Волчко. Дел од нив се сликани од мене. Ај ако немам многу работа на работа ќе ги префрлам сликите и на овој форум.

И за жал на Ајс Ди еМ еКс... возот веќе 3 години не оди за Кочани.. ех колку пријатни спомени носам од патувањата со тој воз за Кочани, едно време беше Нај Каубојски воз во Европа.


Изменето од Tonchie - 25.Јуни.2007 во 19:23
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2007 во 16:03
Da, mnogu dobar bese vozot.
Zatoa vo sabota, ke si odam so kolaLOLLOLLOLLOL
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 18:22
Кочанчани и Кочанчанки . . . Да видам сега колку сте гостопримливи . . . Јас идам службено натаму . . .  Ако сака некој да одиме на кафе попладне нека ми пише една лична порака до утре ова време . . . Ќе размениме мобилни и ќе одиме на кафе . . . Јас ќе бидам таму неколку дена така да се надевам дека некој ќе ја прифати оваа покана . . . Поздрав . . . намигнување
STRUGA
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 13:29
bez zaebancija... vo kochani imat najubaj devojki!!! da ojsh!!!
Кон врв
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 04:00
Kocani.. super grad, super luge. pozdrav do site sto se od kocani na forumot

Изменето од LIPS - 24.Октомври.2007 во 04:01
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 22:54
EDNA DOLGA ULICA VO CENTAROT...KOLA DO KOLA DA NE MOZES DA POMINES,EDNA SENDVICARA,VO KOJA DVAJCA STARI LUGE PRAVAT SENDVIC SO KEBAPCINJA,45 MIN.DA TI SE ODJADE...DODEKA GO CEKAS...
MOETO ISKUSTVO OD KOCANI...
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 00:04
Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

bez zaebancija... vo kochani imat najubaj devojki!!! da ojsh!!!





Za replikava te cestam kafe vo SKopje, a vo Kocani cel rucekнамигнувањеi toa oriz so kokovceголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 23:12
Originally posted by blashka blashka напиша:

EDNA DOLGA ULICA VO CENTAROT...KOLA DO KOLA DA NE MOZES DA POMINES,EDNA SENDVICARA,VO KOJA DVAJCA STARI LUGE PRAVAT SENDVIC SO KEBAPCINJA,45 MIN.DA TI SE ODJADE...DODEKA GO CEKAS...
MOETO ISKUSTVO OD KOCANI...

HEHHE ZNACI SI VIDELA SAMO 1 % OD KOCANI....
GRESKA SI .....
AJ KOGA KE IMAS VREME BAS TAKA PROSETAJ GO CEL A I ODI NA EZEROTO MALCE DA SE IZLUFTIRAS? ILI NE ZNAES DEKA IMA EZERO? EHEEHE
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 00:44
Блашке, без навреда ама да не си била со после пазарот во некоје кафеанче на непазарен ден?!
Мене така ми чини.
Ај следниот пат прошетај го цело Кочани, барем центарот целосно, Трговскиот обавезно заобиколи го, и ќе најдеш убави работи, убава храна.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 01:02
Vo Kochani sum go jadela najubaviot pilav vo zivotot...
ili...piljav,kako shto kochanchani go vikaat,so rendano sirenje...mnjam

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 01:15
Tonchie prosti mi,ama jas mislam deka ne rekov nisto loso,za nekoj da se navredi,samo go kazav moeto iskustvo od Kocani.Bese nedela koga pominuvav tamu.Mislam deka grdceto vi e ubavo,samo ima dobri luge i pomalku dobri...
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 22:16
Не дека сакам да се фалам, ама сме едни од подобрите луѓеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.