IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Екологија
  Активни теми Активни теми RSS - Еколошка катастрофа во Ташкент
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Еколошка катастрофа во Ташкент

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
вован1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2017
Локација: Ташкент
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај вован1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Еколошка катастрофа во Ташкент
    Испратена: 07.Ноември.2021 во 14:24
Трет ден е темно во градот. Завеса од прашина го покри небото. Сонцето едвај пробива. Отворањето на прозорецот е опасно...

https://www.youtube.com/watch?v=3sYb3VjkEDg
http://1917.gq/jy/jyindex.htm
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.