IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Каков секс сакате
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков секс сакате

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 34>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каков секс сакате
    Испратена: 01.Февруари.2006 во 22:55
Дали ви е поубаво кога се оди онака нежно, полека, па бакнување .........или кога е тоа прав би рекла остар секс , што посилно подобро.Како ви е поубаво?

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 00:15
Зависи од моментот, бе маја. Сум имал и таков и таков секс. Да ти кажам право имам уживано и на двата начина, т.е. на повеќе начини. Се е до моментот. Сме го правеле тоа и набрзина, замисли надвор не чекаат луѓе, а ние сме се нафрлиле еден на друг. Демек се враќаме да земеме нешто и .....
Или почнуваш полека, сами дома, никој не ти смета. Имаш време колку што сакаш.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 00:27
Истото мислење ко Dogi.... да не арчам букви сеа...
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:04

Originally posted by Dogi Dogi напиша:

Зависи од моментот, бе маја. Сум имал и таков и таков секс. Да ти кажам право имам уживано и на двата начина, т.е. на повеќе начини. Се е до моментот. Сме го правеле тоа и набрзина, замисли надвор не чекаат луѓе, а ние сме се нафрлиле еден на друг. Демек се враќаме да земеме нешто и .....
Или почнуваш полека, сами дома, никој не ти смета. Имаш време колку што сакаш.

 

Или се грабнеш во некој кафич онака набрзинка!!!  Ти се сака а немаш каде!!! Па решаваш у вц во некој кафич!!! Е тогаш мислам дека нема ништо побрзо на светов!!! А инаку си го преферирам домашниот секс, во опуштена атмосфера!!! Кај се брзате олабавете малку, па си мењаш позички ова она!!! Брееееееееееееее

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:08
Ок сте со одговорите , но ај вака сега нели се зависи од самото место време итн.....но

јас вака би одела: полека, па јако, па најјако...па пак полека па andante pianissimo !!!! Јасно нели :))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:11
ехх ...некоаш нема време за почетно-полека...одиш одма на најјакото
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:18
Originally posted by brmm brmm напиша:

ехх ...некоаш нема време за почетно-полека...одиш одма на најјакото
има бе ,како нема па ти сакаш до детали да ти опишам ли
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:19

Originally posted by maja maja напиша:

Ок сте со одговорите , но ај вака сега нели се зависи од самото место време итн.....но

јас вака би одела: полека, па јако, па најјако...па пак полека па andante pianissimo !!!! Јасно нели :))

 

И на крај со piccollo pijanino ке свршуваме нели?

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:24

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:

ехх ...некоаш нема време за почетно-полека...одиш одма на најјакото
има бе ,како нема па ти сакаш до детали да ти опишам ли 
Пааа...не ми опишувај... покажи ми..

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:25
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:

ехх ...некоаш нема време за почетно-полека...одиш одма на најјакото
има бе ,како нема па ти сакаш до детали да ти опишам ли <!-- Signature -->
Пааа...не ми опишувај... покажи ми..

Ма немој, да не ти дојде многу лошо

Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:26
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:

ехх ...некоаш нема време за почетно-полека...одиш одма на најјакото
има бе ,како нема па ти сакаш до детали да ти опишам ли 
Пааа...не ми опишувај... покажи ми..

 

Wow, овде нешто се крчкааа!!! Осечам ја!!! Ќе има практичен приказ на темава мене така ми се глеа!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:27
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:

ехх ...некоаш нема време за почетно-полека...одиш одма на најјакото
има бе ,како нема па ти сакаш до детали да ти опишам ли
Пааа...не ми опишувај... покажи ми..

Ма немој, да не ти дојде многу лошо <SPAN =smText></SPAN>
Ќе оставам да размислиш дали ќе ми дојде лошо или не...ама биди искрена во размислувањата... и искажи се после искрено...

Изменето од maja
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:27
Темата не е за пракса , ТЕОРЕТСКИ
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2006 во 01:29
не ни може пракса... не би со мониторот..( освен ако ти си монитор ) хахаха.....   NRGMKD за да се крчка нешто треба луѓе што знаат да крчкаат.. ама тука нема такви ко што гледам...ни на муабет  ( си мислат преку монитор ќе настрадаат хахахаха   смешки..


Изменето од brmm
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 34>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.