IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Aрхитектура и дизајн
  Активни теми Активни теми RSS - Агенции за недвижности
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Агенции за недвижности

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
vmp Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Ноември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vmp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Агенции за недвижности
    Испратена: 03.Април.2017 во 11:18
Ја поставувам темата бидејќи сметам дека е корисно да се разменат искуства кои членовите и посетителите на форумов ги имаат. Дали е подобро да се оди преку агенција ии директно; дали имале проблеми со одредени агенции итн. За почеток, прашувам дали некој имал билокакво искуство со агенцијата Citylife - агенција за недвижности?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.