IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Aрхитектура и дизајн
  Активни теми Активни теми RSS - Пасивни куќи
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пасивни куќи

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Klimovska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Мај.2015
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klimovska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Пасивни куќи
    Испратена: 22.Мај.2015 во 01:33
Сте слушнале ли за пасивни куќи и што претставуваат истите? Дали знаете некој ваков објект во Р.Македонија?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.