IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Мојата втора шанса !!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мојата втора шанса !!!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Telohranitel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Февруари.2014
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Telohranitel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мојата втора шанса !!!
    Испратена: 25.Февруари.2014 во 20:47

четвртак, 30. мај 2013.

Da ova pocnuva so mojata ftora sansa.sansa dadena od Gospod ,sprovedena od profesorot B.G. Razbiram deka ne ja dobivaat site no verbata vo boga za mene e pat po koj odam porano,sega i sekogas.Ne mozam da se navrakjam na pocetokot iako sekoja sekunda ,sekoj moment od momentot na samiot pocetok . Celosno vo mene postoi i stravot za zivot koj go posakuvam najvise od sve. Da za mene neznam kolku sum napravil kontroli na krfta iako mi bese celo vreme sugerirano , kazano deka so mene se e vo red, no nemozev da se smiram . Momentot koga go iscekuvav rezultatot dali ke bide sve vo red , dali ke pokaze se vo red. Neznam kolku vo mene se redele stravot,grizata i zelbata za zivot. Neznam za sega tolku ke kazam , mislam sekojdnevno ima momenti koga nesto me potsetuva kojsum kadesum da ne previse se opustam.Zivotot e pred mene so mojata familija so decata . neznam moze nikoj nema da me svati no toa sto mi lezi na dusa skogas go iskazuvam .Ke prodolzi.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2014 во 20:54
Сакаш да кажеш Втора шанса, нели? задоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2014 во 21:14
А која била првата?



Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.