IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Na koja pesna bi sakale da napravite dete?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаNa koja pesna bi sakale da napravite dete?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Vardan Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2013
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 51
Директен линк до овој коментар Тема: Na koja pesna bi sakale da napravite dete?
    Испратена: 20.Септември.2013 во 19:02

Најновиот бисер од владата - Ке се издвојува по 3000 евра за секој оној кој ќе напише(а веројатно и отпее)песна во која се пее за семејствата со повеќе деца и на тој начин ќе ги стимулраат Македонските семејства да се прошируваат!

Otkako ja otvoriv novata tema pisa Vivi1 so sledniot komentar-ja citiram "jas pa rekov pesnicki ke si pustame da slusame "..zatoa resiv,a ona mi dade ideja,ovaa tema da bide so naslov-nesto kao

Koga bi znaele deka posle slednata partija sex ke stanete tato ili mama..koja pesna bi si ja pustile vo pozadina na samiot" ljuboven-sexualen cin"

Изменето од Vardan - 20.Септември.2013 во 19:02
Ako sakate da go doznaenjeto znacenjeto na eden covek-samo dajte mu pole na dejstvuvanje
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2013 во 19:09
чекај прво да видиме која ќе е наградена песна па да почнеме со стимулација...може нивната ќе има некое магично дејство...не избрзувајтесмеење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Vardan Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Септември.2013
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 51
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2013 во 20:00
Andjelina..ajde bidi pohrabra od site..vidi kolku pregledi a nikol ne stavil pesna.Ajde sakam da slusnam koj e tvojot izbor.
Inaku bidejki jas sum poslusen patiski vojnik,simpatizer i clen na VMRO-DPMNE,eden sum od sinovite na Alexandar Makedonski,Goce Delcev,(izlezi momce ajde na terasa i pozdravi ja Gocevata rasa...nase ke bide i Solunsko pole..ale ale..ale ale),Pitu Guli,Todor Alexandrov,(buba)Mara Buneva,Jane Sandanski (sto mislis ti "mori" Andjelino,mislis jas slucajno ziveam u naselbata Jane Sandanski,sto nekoi komunjari uste ja vikaat i Ajrodrom ..e sega znaes deka i vtorot stan mi e u ovaa naselba zosto sum patriot-sin na Aleksandar...i da se vratam na temata..znaci
bidejki jas sum poslusen patiski vojnik,simpatizer i clen na VMRO-DPMNE,eden sum od sinovite na Alexandar Makedonski,Goce Delcev,za mene Nikola e ziva ikona pored familija u novcanik imam i slika so nego (jas,on i lopata-on e so lopata) i da ne bese on i vladata,da ne bese drugar mi i kolega Gjorcev (dobro de ima uste nekoj ispit pa ke diplomira)..posle ova nema samo da pravam treto dete..nego ke rabotam za da stvoram MNOGUDETNO semejstvo,ili na nas sinovite na Nikola pomilo ni e da kazeme "familija" ..i ne samo sto ke stvoram MNOGUDETNO semejstvo..na site onie komunjari,pederi i slajmovi od luge sto vikaat deka za deca trebalo pari-JAS licno ke im pomognam (ili po miren pat ili so policiska pridruzba) da stvorat MNOGUDETNI semejstva..e ne se namnozija pe*e*i*ta sto vika Gjorcev,da im go bu**** u du**,a ako mi se zasvigja ke go povtoram toa uste puno puti...Zatoa jas uste ne sum pocnal da nabrajam iminja na pesni..ali eve samo za tebe,zosto znam te deka i ti si PATRIOT ke ti kazam..prvoto dete go ravam na pesnata
..Udri jace Manijaceod Dino Dvornik,i znam deka ke bide musko i ke go krstam Aleksandar....ne ne ne..pardon..prvoto musko ke mi se vika NIKOLA a vtoroto ke bide ACE..e sega ako "sum supak i napraam zensko" ke go krstam NIKOLINA   
..aj sega baby kazi mi ja tvojata "pesen" uh ardon..pesna..odma..me cu.."mori"
Ako sakate da go doznaenjeto znacenjeto na eden covek-samo dajte mu pole na dejstvuvanje
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2013 во 20:18
со песна дете не се храни. па значи ни не мора и да се прави ако чекаме после со песна едино да се одгои.
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2013 во 20:20
не знам и прашанево и наградава се блесави па и коментарот ми таков.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2013 во 22:20
еве пошто бев прозванаголема насмевка

син...Прометеј ќе се вика...слушав некој историчар деновиве на МТВ1,Прометеј бил симбол на вековната борба на Македонците...шо знам шо историчар ќе да е и кај учел историја ама коа тој вели така ....
Прометеј...со гаќи обавезнотрепкање
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2013 во 09:42
i sega pesnicki treba da pustame ili ne...da ne ja utnam temava голема насмевка
vivi
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2013 во 09:53
мислам дека темава е несоодветна и не и е место тука,па затоа ќе ја ставам под клуч
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.