IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Антивируси, Antispyware (општа дискусија)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Антивируси, Antispyware (општа дискусија)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 30>
Прашање: Кој Антивирус го користите?
Одговор Гласови Статистика
115 [26,68%]
129 [29,93%]
33 [7,66%]
26 [6,03%]
20 [4,64%]
2 [0,46%]
93 [21,58%]
13 [3,02%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 16:09
kaspersky ama aj nekoj neka mi kaze kako da go reinstaliram. kako se pravi toa nesto nekoj link nekoj da znae da prari, da kaze so treba da napraam da download-iram li so ???
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 18:28
Мислиш на Ова и Оваа
Кон врв
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 22:23
ne,ne tie raboti znaev ja kako da gi resam. jas sakam da znam kako koga ke mi pomine probniot period na kaspersky kako da prodolzam da go koristam. a ova so mi go predlagas ti, ja kolku so citam e koga go instaliras kaspersky a prethodno si imal AVG, i za da mozes da go instaliras kaspersky treba AVG-to skroz da go imas izbrisano od komp. A ova e ako ti mislis deka ti e skros izbrisan (a ustvari ne ti e) so treba da napravis za da go izbrises skroz. pozz
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 23:56
Друже ке пишуваш по јасно што ти треба и ке средиме работа симни касперски од торент 2009 8.0.0.506 нај новата верзија и ке си симнуваш клучеви од една страна ја никогаш сум немал проблем со клучеви на касперски никогаш незнам зошто сите се жалите али мене не ми прави проблем касперски користам од кога е формиран 97 година така да фурам
Кон врв
TheRock Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheRock Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 21:52
epa toa mi treba be druze - klucevi. daj mi ti link kaj so ke mozam da si simnuam klucevi i nemaj gajle
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 22:51
www.kavkiskey.com i preku torent ima pisuvas KIS key
Кон врв
ALBATROS Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ALBATROS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 22:49
ako sakas da instaliras kasperski mora skroz da go izbrises AVGto.ako ne biva drugcie simni AVG remover i sredena rabota,odma brise sekakva traga od nego.
Кон врв
Red`Black Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 845
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Red`Black Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2009 во 22:00
Zakon e esed Nod32 4.0....

Fresh usernames and password
mozete tuka

www.licenceserials.blogspot.com

tamu ima licenci za site antivirusi....
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 21:17
avast avast avast i sto pati avastzasto samo on ima boot scaner
DRIFT
Кон врв
marigold Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marigold Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2009 во 11:11
dali nekoj moze da mi kaze kade da njdam NOD32, dosega edna godina go koristev, no nemozev veke da mu pravam update. Sega nemozam da si najdam soodvetna verzija sto moze da se update-ira...so site sto probav dosega nemozam da napravam update
Кон врв
marigold Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marigold Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2009 во 11:16
Dali nekoj moze da mi kaze kade mozam da najdam NOD32 antivirus...dosega go koristev edna godina, ama nemozev poveke da mu pravam update...sega nemozam da si najdam soodvetna verzija
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2009 во 12:34
Имаш на ПП
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2009 во 14:32
Има тема за антивируси и ова се оди таму намигнување

-- тука ги префрлив сите мислења од темата барам антивирус


Изменето од Flix - 21.Јули.2009 во 14:33
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 19:42
јас имам Nod32, инаку Kaspersky е најдобар... а AntySpyware немам..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.