IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Misterioznata spasija od bitola
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Misterioznata spasija od bitola

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Misterioznata spasija od bitola
    Испратена: 12.Декември.2012 во 19:22
Devojkata koja e od bitola za koj mnogu zboruvaat deka e edinstvenata devojka so najgolema negativna energija vo samata sebe.Obicno mnogu zboruvaat deka postojat opasni i zlobni ljuge nasekade niz svetot za koi losoto e nivno ispolnuvanje,toa se slucuva i so spasija koja edinstvena rabota sto ja ispolnuva e koga nesto loso ke mu se slucuva na ostanatite niz celiot svet a nejze ja pravi toa srekna dali e toa zemjotresi poplavi zrtvi taa vo tie momenti e najsrekana, najispolneta i najzadovolna vo sopstavenata dusa,cudno no vistinito spasija ni do den denes ne moze nikade da se vraboti vo Bitola ma makar ni vo obicna prodavnica ni higienicarka samo poradi nejzinata zloba,i den denes e bez rabota i ispolneta so losi raboti sto ja pravat srekna,malce smesno no vistinito zalosno bez komentar ...
Misterija koja se zboruva niz mnogu kafulinja vo Bitola .....
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2012 во 19:31
Ја мислев БТ голем град, а вие трачарите ко пред коперација...плазење
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2012 во 19:43
НемогуЧе .... изненадување 
И после Радовиш било мало место .... плазењегазење од смеење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2012 во 21:45
Дајте слика да ја видиме како изгледа таа мистериозна личност .

Изменето од емил - 12.Декември.2012 во 21:45
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2012 во 18:45
Спасија.
Едно време на шанк работеше и многу добри коктелчина со полониум и цијанид правеше па сега и вадат муабети на типката...
Ако си излезен повеке време на ладното можи и филм да ти се направи за брат му на Спасија,Добре-теророт,ама тоа е друга приказна и се раскажува на - 25 ,во кафулињата Битолски.

Изменето од Alekxandar - 14.Декември.2012 во 18:45
Кон врв
Aureus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2012
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aureus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2012 во 18:07
На цуцата и треба ќотек у вреќа, ете тоа.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2013 во 14:12
Originally posted by Aureus Aureus напиша:

На цуцата и треба ќотек у вреќа, ете тоа.


Ја знаеш ли цуцата лично? Јас не ја познавам, па така мислам дека повеќе на овие трачарите им треба ќотек во вреќа.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.