IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - POMOS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

POMOS

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
marjanj Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marjanj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: POMOS
    Испратена: 01.Ноември.2012 во 17:24
ZDRAVO MI TREBA POMOS   NA HOTMAIL MI VLEGOL NEKOJ MI GO SMENIL PASS MI SMENIL ALTERNATIVA ZNACI SVE MI IMA SMENETO DA MI KAZETE NEKAKO KAKO MOZAM DA DOJDAM DO LOZINKA DA SE LOGIRAM POVTORNO POSTO RABOTAM NA BROD ZA NEKOJ MESEC AVIONSKATA KARTA TREBA DA MI PRESTIGNE NA TOJ EMAIL VE MOLAM AKO MOZETE NEKAKO DA MI POMOGNETE.


Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2012 во 21:48
Ресетирај го пасвордот преку Security Question...Ако памтиш што си напишал таму кога си го отварал акаунтот. Ако не го знаеш прашањето ќе го пополнниш формуларот за хакиран мајкрософт мејл и за 3-4 дена администраторите ќе ти го вратат мејлот ако навистина е хакиран.


ПС. Во иднина бегај подалеку од хотмејл, тоа ти е најнебезбеден и-мејл провајдер.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
marjanj Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marjanj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2012 во 19:34
ok fala mnogu ke probam
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.