IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - А што е со лезбејките?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

А што е со лезбејките?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 17>
Автор
Порака
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 16:27
Originally posted by natalija natalija напиша:

Една работа не ми е јасна.
Се згрозуваме од лезбејки се згрозувате од хомосексуалци кои се сите луге пред се*е секој со својата наклонетост и ги нарекувате ненормални болни вакви такви..Па нели на сите теми се изјаснувате дека тоа е се живот во кој ништо не треба да не изненади никад не реци никад и така натаму. Никој не се згрози од сексуални насилства од прељуби каде што души болат од невозвратени љубови од политики од беспарици од се...
Мислам ако сме ок либерте дај да бидеме до крај. Јас немам воопшто против кој на кој пол е наклонет нити ќе барам филозофија во нивните глави како и зашпто тоа така било не било нормално..Многу работи не се нормални во овој живот..Само едно знам живеј и пушти да живеат...
Јас би ради и со двете страни да разговарам како и што ја доживуваат љубовта. Но немојте да кажувате дека се згрозувате кога жените обожаваат да гледаат двајца gay во љубовен чин како што обожаваат мажите да гледаат две девојки во љубовен чин..


многу убаво кажано браво натали!
Кон врв
White Eagle Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај White Eagle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 18:23
Лезбејски секс е рај за мажите.Нема маж што не ги сака лезбејќите,а ако го вклучуваат во сексуалните игри,е тогаш е уште поубоLOLLOL
Ако ти е лошо ич не се грижи,утре ќе биде полошо.

Ако си среќен ич не се сеќирај,ќе помине.
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 21:22
Originally posted by Влекач Влекач напиша:

мислам темава хомосексуалци, педериве ова - педерине она, а никој не ги спомиња лезбејките.
ајде кажете сега било што во врска со лезбејките, дали ги сакате, дали ги мразите, дали е некакво изопачување, дали е некаков правец во љубовта, ват ева.

јас најискрено темава ја отворив од фрустрација, бидејки мислам дека мојата бивша девојка е лезбејка
што си се расплакал, нели ти е бивша а и таман добар материјал за мастурбација
Кон врв
Влекач Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Локација: Indonesia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Влекач Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 00:02
Originally posted by blue blue напиша:


Originally posted by Влекач Влекач напиша:

мислам темава хомосексуалци, педериве ова - педерине она, а никој не ги спомиња лезбејките. ајде
кажете сега било што во врска со лезбејките, дали ги сакате, дали ги
мразите, дали е некакво изопачување, дали е некаков правец во љубовта,
ват ева.
јас најискрено темава ја отворив од фрустрација, бидејки мислам дека мојата бивша девојка е лезбејка
што си се расплакал, нели ти е бивша а и таман добар материјал за мастурбација


па можеше барем да ми каже пред да се затрескам во нејзе.

Изменето од Влекач
...што да правам, тоа ми е во крв...
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 00:23
Originally posted by White Eagle White Eagle напиша:

Лезбејски секс е рај за мажите.Нема маж што не ги сака лезбејќите,а ако го вклучуваат во сексуалните игри,е тогаш е уште поубоLOLLOL



Тогаш е рај пријателе
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 11:01
Originally posted by natalija natalija напиша:

....Но немојте да кажувате дека се згрозувате кога жените обожаваат да гледаат двајца gay во љубовен чин како што обожаваат мажите да гледаат две девојки во љубовен чин..

Originally posted by White Eagle White Eagle напиша:

Лезбејски секс е рај за мажите.Нема маж што не ги сака лезбејќите,а ако го вклучуваат во сексуалните игри,е тогаш е уште поубоLOLLOL


Јас мислам дека и двајцата сте стереотипи.


Изменето од RebeL
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 19:59
Originally posted by Влекач Влекач напиша:

Originally posted by blue blue напиша:


Originally posted by Влекач Влекач напиша:

мислам темава хомосексуалци, педериве ова - педерине она, а никој не ги спомиња лезбејките. ајде
кажете сега било што во врска со лезбејките, дали ги сакате, дали ги
мразите, дали е некакво изопачување, дали е некаков правец во љубовта,
ват ева.
јас најискрено темава ја отворив од фрустрација, бидејки мислам дека мојата бивша девојка е лезбејка
што си се расплакал, нели ти е бивша а и таман добар материјал за мастурбација

па можеше барем да ми каже пред да се затрескам во нејзе.

А ти батка кога сконта? и како....?



Изменето од RebeL
Кон врв
Влекач Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Локација: Indonesia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Влекач Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 22:56
релаксирај се blue. што е ова запињање, зарем е битно?
а што прави ти да мислиш дека јас сум сконтал?
можеби ми кажале, можеби сум видел.
...што да правам, тоа ми е во крв...
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 23:06

kako i da e, me interesirase kako i koga si razbral.

 

Кон врв
Влекач Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Локација: Indonesia
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Влекач Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 23:30
Originally posted by blue blue напиша:

kako i da e, me interesirase kako i koga si razbral.



ти кажав изрелаксирај се, не дека јас сум разбрал, не дека ми кажале, не дека сум видел, туку кога неможеш некого да натераш со добро да зборува, почнуваш да го провоцираш за комуникација со лошо.
...што да правам, тоа ми е во крв...
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 08:38
 супер, се надевам дека ќе ти успее
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 09:04
Originally posted by Влекач Влекач напиша:

мислам темава хомосексуалци, педериве ова - педерине она, а никој не ги спомиња лезбејките.
ајде кажете сега било што во врска со лезбејките, дали ги сакате, дали ги мразите, дали е некакво изопачување, дали е некаков правец во љубовта, ват ева.

јас најискрено темава ја отворив од фрустрација, бидејки мислам дека мојата бивша девојка е лезбејка
заебана работа, ама барем ти била девојка, ама и тоа е заебано, ти мислиш дека нешто не е во ред со те*е а уствари нешто не е во ред со неа, и јас еднаш се затрескав така и заеабно беше додека сфатив....ЛЕЗБЕЈКИ: кажете си дека сте лезбејки не е ништо страшно, барем да не си го губиме времето со вас а ако веќе си го губиме ќе биде со некаква цел... да ве преобратиме
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 09:12
Ха ха ха kafka. Ај ќе претпоставам дека последните 3 зборови ти се заебанција.....
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 09:21
EJJJJJJJJJ   navistina
a shto e so lezbejkite
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,594 секунди.