IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Изгубени
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Изгубени

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
Автор
Порака
Piper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Piper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:40
јас  ги имам сите 8 сезони биддејки нема по кул сериа од волсебницки
Кон врв
Piper Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Piper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:40
ама на ДВД
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 22:28
Можеш некако да ми ја дадеш последната сезона?
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2006 во 20:32
kolku vkupno epizodi ima lost
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2006 во 23:08
Originally posted by zrkac zrkac напиша:

kolku vkupno epizodi ima lost

До сеа 59 во февруари се чека на 60тата. Едвај ја чекам. 59тата беше многу добра..... ЕЕЕЕЕ кога ќе ми текне кога ја постирав темава никој не знаеше за лост сега сите ја гледаат, многу ми е мило што така се рашириWink
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 01:50
го има некој гледано Шесто Сетило? финтата во L.O.S.T. е истата.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 03:04
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

го има некој гледано Шесто Сетило? финтата во L.O.S.T. е истата.

Го немам гледано ама Лост нема финта братBig%20smile. Има 10231424 финти. До 3та сезона ептен се искомпликуваа работите и изгубија добри 10тина посто од гледачи, зашто 3та сезона ништо не се случуваше се до 6тата епизода. Тоа е заради тие 1023124124123 финти-мистерии што никако да се разотријат, ама последнава епизода даде огромна надеж и беше ептен добраClap
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 09:14
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by zrkac zrkac напиша:

kolku vkupno epizodi ima lost

До сеа 59 во февруари се чека на 60тата. Едвај ја чекам. 59тата беше многу добра..... ЕЕЕЕЕ кога ќе ми текне кога ја постирав темава никој не знаеше за лост сега сите ја гледаат, многу ми е мило што така се рашириWink


Грешка... Ги имав и пред да ги дадат тука во Македонија LOLLOLLOL
На скај Англија ги изгледав сите серии..дури после 3-4 години доагаат кај нас....
Лост пред 1 година, па паузираа за 3-та сезона и сега серија по серија ги симињам Approve
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 16:11
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by zrkac zrkac напиша:

kolku vkupno epizodi ima lost

До сеа 59 во февруари се чека на 60тата. Едвај ја чекам. 59тата беше многу добра..... ЕЕЕЕЕ кога ќе ми текне кога ја постирав темава никој не знаеше за лост сега сите ја гледаат, многу ми е мило што така се рашириWink


Грешка... Ги имав и пред да ги дадат тука во Македонија LOLLOLLOL
На скај Англија ги изгледав сите серии..дури после 3-4 години доагаат кај нас....
Лост пред 1 година, па паузираа за 3-та сезона и сега серија по серија ги симињам Approve

Хех срцка за тебе знам дека имаш све, ама 99% од луѓето низ земјава штои сега гледаат лост не знаеа за лост претходноWink. Јас ги гледам веќе долго, кога почна втора тогаш фатив да ги гледам.
Не е битно тоа битно се рашири кај луѓево и ми е мерак само малце е глупо што ги даваат еднаш неделно.... а па ако ги даваат почесто ќе се потрошатBig%20smileBig%20smileBig%20smile. мора компензација


Изменето од Maro - 02.Декември.2006 во 17:19
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 18:23
Не ги даваат 1, сега почнаа 2 пати.... 
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 19:37
Не ја гледам
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 20:06
Eve malku informacii .
Duri i iminjata na Likovite vo Filmot ne se slucajno staveni pr.
Jon Lok

Ako pobarate na google ke vidite deka Jon Lok
E pretstavnik na EMPIRIZMOT pravec vo filozofijata.
Negovata najdobra misla e SOZNANIETO DOAGA OD ISKUSTVATA (istoto e i vo serijata)
Nesto poveke za nego
Najznacaen mislitel na epiriznot e JON LOK ovoj pravec go razvi kako sistem od nekolku sferi na duhot. Toj smetase deka filozofijata treba da prestane da se rasprava so beskonecnosta matafizickite prasanja i da mu dade na coveckiot zivot novi korisni primenlivi soznanija koi ke znacat razumno resavanje na zivotnite problemi. Lok e eden od najgolemite misliteli na novovekovnata epoha, eden od najznacajnite vo celata istorija.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 23:55
Да бе, знам дека постоел некој Џон Лок пошо социологија ни го спомна и се зачудив Smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2006 во 08:49
Originally posted by Maro Maro напиша:

[
Хех срцка за тебе знам дека имаш све, ама 99% од луѓето низ земјава штои сега гледаат лост не знаеа за лост претходноWink. Јас ги гледам веќе долго, кога почна втора тогаш фатив да ги гледам.
Не е битно тоа битно се рашири кај луѓево и ми е мерак само малце е глупо што ги даваат еднаш неделно.... а па ако ги даваат почесто ќе се потрошатBig%20smileBig%20smileBig%20smile. мора компензација

Имам нова сега почнува Бонс се вика...Знам ке те фасцинираApprove..но, ај заврши ги Лост. LOLLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.