IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Изгубени
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Изгубени

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
Автор
Порака
kukla Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kukla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 16:27
ovaa tema e bas cool........... i jas ja gledam pa aj da ja gledame zaedno ok? kako si mi? pa daj objasni mi ja temava poubo ili dojdi i ke ti gledam na kafe..............kis4eBroken%20Heart
monika
Кон врв
K.Natasa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K.Natasa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 18:18
Originally posted by Maro Maro напиша:

14ta beshe epten tapaConfused. Eve sea ja simnav 15ta kje ja gledam seaTongueTongueTongueTongue




Ja sakas li 16ta   ne sum ja gledala uste sega ke ja pustam prevod ne vidov no mislam nema ako ja sakas kazii
Кон врв
Pankmaster Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pankmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 04:35
Е баш и не ги препрочитав сите 16 страни од темава па ке ми простите ако е прашано/кажано порано. .....

Има ли некој теории за тоа што всушност се дешава у серијава? Мислам кој е Dharma директорот? Што е она црното шо се врзма секоја 4 епизода наоколу? (ова и на официјалнот форум го поставија сценаристиве на Lost да дадат фановите мислења). Шо му е проблемот со островот шо се понаша онака?

Бј-д-веј, оној Лок требаше да го изрешетаат убаво, вака со еден кyршум у филмови се стануе, се трга прашината од рамо со необавезно движење на раката и се зима шмајзер за revenge duty. Толку почна на живци типот да ми иде. И што го ставија него да биде основен карактер у цела серија ич не ми е јасно.
Кон врв
Sokol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 93
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sokol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 00:05
Ja mislam deka vonzemjani gi kidnapirale i eksperimentiraat so niv Big%20smile
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 13:46
gi obozavam lost gi gledam na a1 super se malku sum nazad so epizodite Lok mi e omilen lik
Кон врв
downloads Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај downloads Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 17:44
Dali nekoj ke mi pomogne da go najdam filmot so Robinson Crusoe bilo koja verzija for free. Ili nekoj da mi go prati na e-mail. Blagodaram ve sakam....
Кон врв
Sokol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 93
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sokol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2007 во 02:37
Sto, da ne ti treba za lektira? LOL
Кон врв
TukidiD Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TukidiD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2007 во 18:04

Џабе се зверите по екраните ке се снима до 2010 г. или ке има еден куп сезони и ке ви ск*рчи, и ке испонастрадаат сите (освен ДОБРИОТ ДОКТОР кој ке стане ментален) и така.......... ЕДНА ТРАГИЧНА ИНФОРМАЦИЈА ВИ ДАДОВ, несакам да бидам лош ама тоа ви е БОЉЕ СЕГА ДА ДОЗНАЕТЕ ОТКОЛКУ ПОСЛЕ 3 ГОДИНИ.

TukIdiD
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2007 во 18:08

pa sto ako se snima do 2010 a ti od kaj vaka informiran,a

Кон врв
TukidiD Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 07.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TukidiD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 11:23
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, да видиш ти таа работа.
 
Батка или цура, ке идеш на сајтот на демоноид и имаш информации за симињање на филмови НОВИ, СТАРИ ....... ЕВЕ ИНФОРМАЦИЈА ЗА ОНАА ШТО УРЛАШЕ ЗА НЕКОЈ ФИЛМ КАДЕ ДА ГО НАЈДЕ........... таму имаш песници, филмчиња, клипчиња и што уште не
 
КАЖИ ФАЛА    LOLLOLLOLLOLLOLLOL


Изменето од TukidiD - 01.Јуни.2007 во 11:25
TukIdiD
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2007 во 13:59
Originally posted by TukidiD TukidiD напиша:

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, да видиш ти таа работа.
 
Батка или цура, ке идеш на сајтот на демоноид и имаш информации за симињање на филмови НОВИ, СТАРИ ....... ЕВЕ ИНФОРМАЦИЈА ЗА ОНАА ШТО УРЛАШЕ ЗА НЕКОЈ ФИЛМ КАДЕ ДА ГО НАЈДЕ........... таму имаш песници, филмчиња, клипчиња и што уште не
 
КАЖИ ФАЛА    LOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
fala. fala  LOLLOLLOLLOLLOLLOL/cura
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 21:02
Дали знае некој дали А1 ќе ја емитуваат и 3тата сезона на Лост?
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
kukla Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kukla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 18:07
nemame poim.....kis4eWink
monika
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2007 во 18:57
3 ta sezona na a1 duri negde za nova godina od prilika, a posle nova godina pocnuva na abc cetvrta sezona. Smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10111213>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.