IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Изгубени
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Изгубени

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 13>
Автор
Порака
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Изгубени
    Испратена: 27.Декември.2005 во 12:22
Dali nekoj ja gledal?? Epten dobra serija, me ostava bez zdiv, ama imam samo 2 sezoni=40 epizodi. Probajte da ja najdete nema da zazalite, epten e dobra.
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2005 во 12:29
што е ова што ми промакнало  каква серија е Маро?
Motivation is game in my hands
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2005 во 12:40
eh, dobra serija ivance.... avantura, akcija pa neznam kako da ja objasnam....pagja avion na pust ostrov 2000-3000 km nadvor od k*rsot, ima 20 preziveani i...... razni stvari im se desavaat tamu...epten e jaka
Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 21:31
jaka e da
sega go gledam 2 sezon do 9 epozoda sum

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 22:02
кажете бе ддечки тоа на кабловска ли го гледате или на двд?
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 23:43
Абе ми се зезна ПЦ-то 3 дена не сум бил на НЕТ. Вака ја имаш на кабловска, ама не ти препорачувам да ја гледаш. пошто поминаа 7 епизоди и нема да ти биде итересно. Кој сака да ја види авантурава ако сакате ќе ви дадам на ДВД, тоест ако ви чита ВЦД ако не на Компјутер ќе ја гледате. НОВА телевизијата на која се дава ќе почне од почеток пак да се дава, а ја ќе ве известам навремено. Иначе сеа се праи пауза у снимање, ќе се продолжи малце покасно...

Изменето од Maro
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:15
I jas redovno gi sledam.Eve vcera isleze 10 epizoda od 2-ta sezona vo amerika. A za vo uk ke treba da pricekam malku.
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:21
DA DA DA
se sekjavam vo MAPET SHOU bese so prasinjata i taka pocnuvase
LOOOSTTTTTTTTTTT INNNNNNNN SPEEEEEEEEEJS
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:27

Originally posted by mikus mikus напиша:

DA DA DA
se sekjavam vo MAPET SHOU bese so prasinjata i taka pocnuvase
LOOOSTTTTTTTTTTT INNNNNNNN SPEEEEEEEEEJS

Добро е ова за расонување  ........

Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:30
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Originally posted by mikus mikus напиша:

DA DA DA se sekjavam vo MAPET SHOU bese so prasinjata i taka pocnuvase LOOOSTTTTTTTTTTT INNNNNNNN SPEEEEEEEEEJS


Добро е ова за расонување ........



more kakvo rasonuvanje   pa toa bese teska drama
odvaj prasinjata se spasija i GICA im pomogna no odvaj
lele nemozev da zaspijam posle taa serija eptem napnata
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:34
pa ednas onoj Prase Profesor ili so kje bese iznajde nekoj aparat ili takvo nesto i toa demek kje im go pokaze pravecot kon anti lost in spejs no kako sto dobro se sekjavam taa prokleta stvar ili so kje bese nefunkcionirase

NO SEPAK SE IZVINUVAM STO JA UNISTUVAM TEMATA
nema da se povtori

Изменето од mikus
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:40

Sega znam koi bile omileni serii na mikus.

A za ona so unistuvanje temana nemoj da ti se poftori.

Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:42
steta samo sto KERMIT nebese izguben koj sedese tamu kaj dvata tie starci i si praese seir so izgubenite prasinaj i prasicata mnogu dobra serija eptenski
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2006 во 09:50

Originally posted by mikus mikus напиша:

pa ednas onoj Prase Profesor ili so kje bese iznajde nekoj aparat ili takvo nesto i toa demek kje im go pokaze pravecot kon anti lost in spejs no kako sto dobro se sekjavam taa prokleta stvar ili so kje bese nefunkcionirase

NO SEPAK SE IZVINUVAM STO JA UNISTUVAM TEMATA
nema da se povtori

темата што ја утна ја утна .......ама барем од мене за ова убаво потсетување ( и расонување ) имаш

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.