IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Гради или задник?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Гради или задник?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 555657
Автор
Порака
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2015 во 22:16
Кој гурман...
ќе си дозволи избор...
за тоа што е поубаво од убавината...
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2015 во 12:31
Otkoa si pocnav da obozavam titjob definitivno gradi ... a nekako i podobar pogled ima na niv (zavisnost od situacija)
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Arhimed Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arhimed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2016 во 19:55
Originally posted by maja maja напиша:

Што мислите што ве пали повеќе вас момци? И зашто?



Девојки вие што мислите, што повеќе ги пали момците, добро цврсто газе или добри гради ?



site momci ne se isti po ova prasanje,, spored mene povejke prvoto.
Pomina postot se digna lostot !
Кон врв
Arhimed Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arhimed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2016 во 19:58
Originally posted by KDEKOVSKI KDEKOVSKI напиша:

Originally posted by ivana ivana напиша:

Originally posted by Pravoslavie Pravoslavie напиша:

Цело тело! Женското тело е прекрасна фигура, прекрасна творба и секој негов елемент е многу убав. Јас уживам во целото женско тело од темето до петите. Прекрасна фигура со толку убави форми, брегови, долинки

ДИПЛОМАТ [IMG]smileys/smiley36.gif">


Mala digresija....znaesh li ivana shto e definicija za diplomat: "TOA E CHOVEK KOJ KJE TE OTERA U PIZDU MATER NA TAKOV NACHIN SHTO EDVAJ CHEKASH DA ZAPOCHNE PATUVANJETO"


Nema vrska so temava ama ova diplomat me isprovocira.... [IMG]smileys/smiley2.gif">



si kaza svoj stav no ne odgovori konkretno na prasanje, dali gaze ili gradi..drzise na prasanjeto.
Pomina postot se digna lostot !
Кон врв
Rob35 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Јануари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Rob35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2016 во 19:52
Цело тело се разбира.
Парнерката е поубаво да ја гледаш во гради и воедно во лице. Но ако е доминантна со мене немам избор тогаш би ја гледал во нозе или задник затоа што секогаш би бил во подредена положба да гледам надоле.
Ајде да одговорам на прашањето да повеќе ми се допаѓа задник.
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2016 во 10:45
cicki !

在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2017 во 23:56
понекогаш гради понекогаш задник зависи од период среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 555657
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.