IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Со пари можеш да купиш....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со пари можеш да купиш....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:26
мене не може никоја да ме купи...само јас купувам......не сум за продавање.....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:26
Originally posted by kokomoko81 kokomoko81 напиша:

ma se obiduva da me kupi ... среќа


ама слабо ми одиплазење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Nadia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 227
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nadia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:31
Originally posted by brza brza напиша:

.................... -da kupes doktor no ne i zdravjeда...da!?...shto znachi, koj ima pari , ke ima i zdravje!....ako ne te strefi neshto shto ne mu e gajle dali imash ili ne pari,...vo povekjeto  sluchai ,...zdravjeto i te kako se kupuva so pari !

vrti sucui ispaga so pari se kupuva se...

ili sto bi se reklo ,,ako nesto ne mozes da kupis so pari togas mozes da go kupis so poveke pari,,

Изменето од Nadia - 03.Февруари.2011 во 16:32
Кон врв
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:32
со колку повеќе пари сакаш да те купам.....Надиа

Изменето од K1nm23 - 03.Февруари.2011 во 16:37
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:34
Originally posted by Nadia Nadia напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

.................... -da kupes doktor no ne i zdravjeда...da!?...shto znachi, koj ima pari , ke ima i zdravje!....ako ne te strefi neshto shto ne mu e gajle dali imash ili ne pari,...vo povekjeto  sluchai ,...zdravjeto i te kako se kupuva so pari !

vrti sucui ispaga so pari se kupuva se...

ili sto bi se reklo ,,ako nesto ne mozes da kupis so pari togas mozes da go kupis so poveke pari,,



interesno ...
......
Кон врв
Nadia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 227
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nadia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:41
Originally posted by K1nm23 K1nm23 напиша:

колку пари сакаш за да те купам..Надја.......

ne e poentata vo toa dali e nekoj na prodazba ...imam dovolno za normalen zivot ...ama sakam da kazam deka kolku i da negirame pak se se vrti okolu parite .... ete bas vo kontekst na toa okolu zdravjeto sakam da kazam deka ako nemas pari nemas ni moznost da se lecis...pa i so se drugo ete i so obrazovanieto do nekade ...zar ne bezmalku u denesno vreme poleka obrazovaniteto stanuva privilegija na bogatite... ima i drugi primeri kade sto parite igraat golema uloga ...nekoj ke rece ljubov so pari ne se kupuva eheeee taa u denesno vreme izgleda najmnogu se kupuva ...


Изменето од Nadia - 03.Февруари.2011 во 16:41
Кон врв
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 16:44
мене ми е друго поентата...

Ти Надиа се продаваш или не?

Дали тебе Надиа јас можам да те купам или не?

Дали сите луѓе можат да се купат?
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 17:01
...карта за концерт на Архангел.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 17:03
купи една и за мене...тиги
Кон врв
pillot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 836
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pillot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2011 во 22:47
anything is pasible
bidi sekogash onoj sto vistinski si
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 04:44

Знам едно нешто што со сигурност не може да се купи. Мене никој не може да ме купимир

 
За се друго, постои Мастер Кардда
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 06:51
dorucek голема%20насмевка
vivi
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 11:44
па можиш да си купиш приватен авион и приватен остров и да си се возиш во слободно време до тамуголема%20насмевка


а инаку сега пица ќе си купам и ќе се најадам...со пари замисленост
оти без пари нема....




Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 11:54
     a da ostaveshe edno vakvo za mene  ili sam da si zemam намигнување
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.