IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Mистериозни континенти
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Mистериозни континенти

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 17:26
хмммм, не би сакал братче верувај, пошто не би имал соодветен алат за да ја затворам таа пештера доле што ја имале
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 22:50
Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

Pa i zeni imalo vo taa civilizacija, zamisli samo 2.50cm visoki tenki, a tebe spalnata doma 1.90cm.  . Bi bilo interesno da se vodi ljubov se edna takva napredna devojka a? a? a? Bi sakal?????


Е тоа ке биде тепање,рвање и сешто по немалку
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2005 во 00:09
Znaes dobro e covek po malce i da fantazira, iako izbegavme od temata!!!!!
 
P.S. Bas bi bil gord da imam visoka devojka ( 200 sm ) a jas kepec od 180sm
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2005 во 01:28
не би бил горд мајке ми, да ми маа заушки без проблем, и да ми збира трошки после секое јадење од позади ушиве... ааааа не не не, никако осеќам не е тоа за мене
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2005 во 21:31

a VENI VIDI od kaj ti se informaciive, vistina me interesirat, dosta si se podgotvil za temava

a voopsto mislam deka postoele i uste mnogu drugi civilizacii koi bile kade kade pred nas od ona so sme sega, a vistinskata misterija e zoso isceznale

Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:16

Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

Pak zenskata ti se uvtrila vo pametot .... sega svakam zosto si moderator na "Seks"

hahaahaa, pameten odgovor, i bi dal replika, ahhhh sto e ubava pravilnata priroda na sekoe sustestvo

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:26
Sega nesto za Lemurij:
 
Pred kataklizmata, prorocite na lemurij istata ja predvidele i ja zapisale vo kristalite i istite gi zakopale dlaboko vo zemja
 
P.S. Prorocite ne se kako denesnive sto gi gledame na TV
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:30
ama neli kristalite se neunistivi, sto znaci deka mozat da se najdat sp specijalni uredi zatoa sto znam deka nekade u bocvana ili kade beshe u afrika, uspevaat da najdat krislati so takva naprava...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:35
Da DA ama ima eden problem!!! " Navodno " bili zakopani mnogu dlaboko vo zemjata
Znaes ima mnogu cudni raskazuvanja i zatoa site se skepti za ovaa tema
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:39
ama nema tuka skeptizam, barem jas ne sum, tuku bas mi e cudno kako moze da ne se doznaeni, mislis li deka nekoja od ovie epten ogromni kompanii uste da ne dosle do niv veke??? zatoa sho znam deka vo NASA pred nekolku godini se rasiri glasinata deka imaat razvieno lasersko oruzje koe raboti na baza na kristali, i koe sto e premnogu mokno.. Neli toa e pomalku cudno i neli toa ni dava za prav da mislime deka tie kristali vsusnost se veke najdeni i deka bilo kakva i da e dlabocinata na koja sto se naogjale, veke e osvoena??? jas veruvam deka tie se veke vo racete na najgolemite strucnjaci na ovaa nasa planeta... ako nisto drugo barem so sigurnost znam deka se proizvede takvo lasersko oruzje vo NASA
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:46
Za oruzjeto na NASA prv pat slusam, no znam deka takvo oruzje koristele Lemurcite
Inaku kristalite gi koristele bukvalno za sve, ama bas za sve
 
P.S. Koga bi nasol eden takov kristal auuuuuuuuuuu sto sve ne mi paga na pamet
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:51
e sto??? sepak treba da se znae kako da se upotrebi neli?/??  inaku kolku za informacija, i dijamantot e vid na kristal...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 00:56
Za dijamantot znam kako da go upotre*am.... a za kristalot ke barame upatstvo od NASA
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 01:06
bogami k mora da pobarame, ili pak jas bi rekol, a da go sh*tneme a????? veruvaj podobro ke se snajdeme otkolku da gi prasame NASA... Ne za drugo ke ne svitkaat od tamu tie ludite, i ke ni sobart i kristali i sve 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.