IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Тројца изрешетани до смрт во Скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тројца изрешетани до смрт во Скопје

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака Обратен редослед
CICAMACA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CICAMACA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Тројца изрешетани до смрт во Скопје
    Испратена: 14.Септември.2010 во 11:13
Originally posted by zagor zagor напиша:

..CICOMACO!!!Браво....се кажа,нема што да се додаде..


Знаеш, овие од телевизиите мислат дека ако даваат индиски и турски серии ќе не оглупат, ама имаме доволно амерички глупости изгледано, така да сите сценарија ни се ВЕЌЕ ВИДЕНО!

А Министерката за побргу да го реши случајот и препорачуваме да РАБОТИ 24/7!!!!!!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2010 во 12:40
..CICOMACO!!!Браво....се кажа,нема што да се додаде..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
CICAMACA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CICAMACA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2010 во 12:14
Е, ги убија лугето, и по традиција ги прогласуваат за светци...........сите биле добри , нема криминалци, на кредит живееле, а(нели сиромашни) се хранеле во РЕСТОРАН и тоа не било каков и не било кој.

Па тој полицаецот што немал пари за стан, како ќе си плател тоа што јадел? Или јадел муфте, па за возврат добивал нешто ...........

Оваа сведок што е таа е глупача која намерно ја носат со нив, и жалната не е свесна дека им служи како декор - (ако сте го гледале филмот со Мелани Грифит), па за сите ломоти се и сешто...............

Нели е така? Па и со непознат на маса седела!!!!!!!!!!Е глупача!
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2010 во 11:35

Emi za toa covekot pukal da gi likvidira site

Изменето од aLbaneso - 13.Септември.2010 во 11:36
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2010 во 06:45
 
 
 
 
 Убиецот застана до нас и рече: „‘Ркул, дигни ја главата!“. Јордан се' уште јадеше и беше наведнат, па додека ја крена главата, Тони почна да пука кон него. Уште кога го испука првиот к*ршум знаев дека ‘Ркул е мртов. Тони пукаше сакајќи да не' убие сите што седевме на масата, рекла преживеаната девојка пред истражниот судија......
 

 


Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 22:55

Ајде сега вратете се на темата, ептен ја раширивме. намигнување
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 22:50
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

со овие ништо не е чудо ........ во право си .........грицкање%20нокти

Taka e druze pazi sto pisuvas
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 22:34
Originally posted by aLbaneso aLbaneso напиша:

Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

банките се легални лихварски здруженија ........ и кога ќе опљачкаат банка , е многу ми се прае ќејфот голема%20насмевка 

nemoj taka ke te privedaat za prv osomnicen vo slucaj na grabez na banka
 
 
со овие ништо не е чудо ........ во право си .........грицкање%20нокти
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 22:33
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

банките се легални лихварски здруженија ........ и кога ќе опљачкаат банка , е многу ми се прае ќејфот голема%20насмевка 

nemoj taka ke te privedaat za prv osomnicen vo slucaj na grabez na banka
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 19:13
банките се легални лихварски здруженија ........ и кога ќе опљачкаат банка , е многу ми се прае ќејфот голема%20насмевка 
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 18:59
Mama potpuno si vo pravo za bankite. Zatoa mnogu gi postuvam albancite za taa rabota. Kaj niv kesot igra igra, ni mu ja mislat ni nisto. Ne ni sakaat da si imaat rabota so bankite.

Ama i ne mozam da se soglasam so tebe deka gi izednacuvas bankite so lihvarite.
Ednite rabotat zakonski, dodeka drugite se kako KPJ posle sestojanuarska diktatura. Teska ilegala.

Изменето од Анастеа - 10.Септември.2010 во 22:56
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
aLbaneso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 933
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aLbaneso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2010 во 17:35
Originally posted by mamamd mamamd напиша:


Сите оние кои земале кредит со  ставање под хипотека знаат што значи “каматарство“  за која сума “културните банкари“ им ја дерат кожата.Впрочем секој има право на свое мислење.Јас затоа не земам ни од лихфари ни од каматари.Е она што морам со картиците, морам иако срце ме боли.тага

Ima banki za krediti ne se zema kredit od takvi luge e posle nie krivo

Изменето од aLbaneso - 10.Септември.2010 во 17:36
Љаеш НЕ касаш !
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2010 во 21:42
Originally posted by brza brza напиша:

aha ...isto e znachi,a?збунетост
 
isto e ,..duplo da vratish za mesec dena ( ili pomalku!),.
..i duplo da vratish za,...nekolku godini!изненадување
 

Сите оние кои земале кредит со  ставање под хипотека знаат што значи “каматарство“  за која сума “културните банкари“ им ја дерат кожата.
Впрочем секој има право на свое мислење.
Јас затоа не земам ни од лихфари ни од каматари.
Е она што морам со картиците, морам иако срце ме боли.тага
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Септември.2010 во 21:06
Ne...ne e isto , lihvarite imaat poeftini administrativni troshkovi i pomalku birokratski gluposti u smisla na ziranti i dokazi sho ima na tvoe ime . Oni imaat operativni soznanija za tebe ushte pred da ti pritrebaat pari
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.