IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Која ви е омилена игра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која ви е омилена игра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 13>
Автор
Порака
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2007 во 08:32
Jas nemam samo edna omilena igra!Eve jas koj igri gi sakam:Counter strike,NEED FOR SPEED,CALL OF DUTY, i taka natamu
Кон врв
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 18:40
Ima mnogu igri sto gi sakam.Pa duri flesh igrite gi sakam.A takvi mozete da igrate ovde
SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
TIGAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
ТИГАР

Регистриран: 06.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TIGAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:02
Па еве вака: call of duty,counter strike,unreal tournament,grand theft auto,tennis titans,colin mcrae rally,yugioh-joey the passion i mnogu dr. 
Happy new year
Be CarEfUl you don't now me
Кон врв
insert Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај insert Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 20:44

Call of Duty 4 -bese mnogu dobra.
A mojata omilena online igra e LINEAGE II
Site greski vo recenicata se pecatni....
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 20:47
ZUMAголема%20насмевка

igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 05:28
Originally posted by str8up str8up напиша:

ZUMAголема%20насмевка



eeeej ne znaev deka i nekoj drug znae za moojata omilena igra
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 00:43
Е не знам колку е популарна помеѓу стратегиите, ама јас едно добри 2 години ја играв Rise of nations и ми се заеба компјутерот, а со него ми отиде и играта Се скапав барајќи ама не можам да ја надам. Дали може некој да ми помогне, да ја има на некоја страна или да ми каже каде можам да ја купам!? Однапред ви благодарам!
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 16:29
Canter Strike 1.6, Dota i Sims za razonoda!!!
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 20:00
Sims2
Кон врв
macenceto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 152
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macenceto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 22:49
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

која ви е нај омилената игрица.......
кажете нешто,па можеби и нас ќе ни се допадне.......
 
 
"CRALE OF ROME"  ili "ROME PUZZLE"
 
Toa e istata igra ama moze nekade da se sretne so ovie dva naslovi prekrasna i epten stanuvas zavisen ama super e !!!!!!!
Кон врв
Feromona Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Feromona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2008 во 21:58
TOMB RIDER-ja obozavam ovaa igra.
Кон врв
i-v-o-n-a Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај i-v-o-n-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 01:06
najomilena igra mi e The Sims. Sea najnovo ce izlaga Sims 3 i edvaj cekam da bide u proizvotsvto...
Кон врв
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2008 во 18:41
daj ako nekoj ima skrinshutovi od najnovata Neverwinter Nights,sum cul,ama ne znam so e.Inaku UT 2004 za mene super igra,a uste go igram demoto lol
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 19:09
Silent Hill 2, 3, 4;   Obscure 1, 2 ; Resident Evil
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.