IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Што играте во моментот???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што играте во моментот???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 28>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што играте во моментот???
    Испратена: 24.Ноември.2005 во 01:35
кој игрици не ве пуштата да се одлепете од пц,пс или друго........
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 01:41
Завршив со Цивилизациј 3  и чекам да ја најдам новата Цивилизација 4 одамна е излезена а кај нас уште ја нема или ја неможам да ја најдам
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 01:53
СИМС 2 ама нешто ме зеза у последно време.Си се забавувам со неа си играм семејство, конструирам куќи, ги уредувам, се гризам за нив абе што да ви кажам:))))

Ајде една навистина интересна за мене Grand Theft Auto -vice city-
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 01:56
чек...маја......семејство,куќа........олалаааааааа да не имаш некој планови што прво виртуелно го испробуваш.....


а инаќе ја...во момент играм АННО 1503....а пред тоа ја лупав коуднејм панцерс
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 01:59
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

чек...маја......семејство,куќа........олалаааааааа да не имаш некој планови што прво виртуелно го испробуваш..... [;)

Само си играм семејство и тоа виртуелно:))))

Лоу каква е твојата игрица ,дај кажи одприлика да знам каква е:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 02:02

Originally posted by maja maja напиша:

СИМС 2 ама нешто ме зеза у последно време.Си се забавувам со неа си играм семејство, конструирам куќи, ги уредувам, се гризам за нив абе што да ви кажам:))))

Ајде една навистина интересна за мене Grand Theft Auto -vice city-

абе како да сме истомисленици

многу сакамда ја играм симс2 не ми се погодило да ја купам,а моментално ја играм GTA4

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 02:06
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

чек...маја......семејство,куќа........олалаааааааа да не имаш некој планови што прво виртуелно го испробуваш..... [;)

Само си играм семејство и тоа виртуелно:))))

Лоу каква е твојата игрица ,дај кажи одприлика да знам каква е:)


мојата игра е стратегија во средните векови......убаа е ...ама и малце комплицирана...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 02:09
За Синдарела,ако можеш преснија од некого.Четири дела се и е забавна онака релакс би рекла.

Лоу молим те напишиго точниот наслов на игрицата,штом е стратегија да ја набавам:))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 02:10
АННо е закон ја имам играно би сакал и да ја повторам но незнам кај ја имам дадено ајде  на заем да ја добијам па ја враќам
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 02:17

Originally posted by maja maja напиша:

Çà Ñèíäàðåëà,à ;êî ìîæåø ïðåñíè¼à îä íåêîãî.×åòè ;ðè äåëà ñå è å çàáàâíà îíàêà ðåëàêñ áè ðåêëà.

Ëîó ìîëèì òå íàïèøèãî òî÷íèîò íàñëîâ íà èãðèöàòà,øò ;îì å ñòðàòåãè¼à äà ¼à íàáàâàì:))

СТРАТЕГИИ ИМА МНОГУ мојата прва СЕТЛЕРС6 ,ЦИВИЛИЗАЦИЈА,АННО  и уште многу нови на кои неми текнува 

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 02:21
MAJA..........

eve ti LINK
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 09:10
Јас пред еден месец ја завршив СПАРТАН на ПС2 ви ја препорачувам супер е играта поготово на ехтрим

И ви ја препорачувам The god of war нема да ве остави да си легнете
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 09:40
igras igras a
a nova igra nekoja?
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 09:48
Нова игра Микуш почињам од сабота
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.