IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе ве молам некој да ми го објасни ова
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе ве молам некој да ми го објасни ова

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 03:27
иииии
го натема ѓаолот
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 03:30
натема го натема а за мене така а добро , добро ... ке виите вие.....женишта
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 03:42
be happy, be cool, make good and maybe u I WILL dance with the DEVIL голема%20насмевка

колку само ми се погоди потписов твој голема%20насмевка
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 03:47
потписот се погодил...али имај предвид дек денсањето сс мен мож бит врло неугодно
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 15:48
Originally posted by aleksandar11 aleksandar11 напиша:


Здраво
Ќе ве молам ако некој знае што смисла има оваа реченица: Најсилите отрови секогаш се чуваат во најмалите шишенца
Mи ја пратиа по смс а не знам со која цел е напишана.
Поздрав
 
Postoi i druga verzija na ovaa rechenica....''Najubavite parfemi se spakuvani vo mali  shishenca'',ama kaj tebe dobienata SMS bila vo negativna konotacija napishana....
Da ne si razocharal ti nekoja devojka?збунетостголема%20насмевка
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
aleksandar11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:04
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by aleksandar11 aleksandar11 напиша:

Здраво Ќе ве молам ако некој знае што смисла има оваа реченица: Најсилите отрови секогаш се чуваат во најмалите шишенца Mи ја пратиа по смс а не знам со која цел е напишана. Поздрав

 

Postoi i druga verzija na ovaa rechenica....''Najubavite parfemi se spakuvani vo mali  shishenca'',ama kaj tebe dobienata SMS bila vo negativna konotacija napishana....

Da ne si razocharal ti nekoja devojka?збунетостголема%20насмевка

da ovaa poraka mi e od bivsata zenska
pa mozebi se e razocarala nesto nemam pojma sto moze da bide i sto misli so taa recenica zatoa ve prasuvam vas


Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:31
Ti isprakja  poraka vo zaviena forma....ti si ''otrovot'' za nea,si ja povredil na nekoj  nachinнамигнување
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
aleksandar11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:33
Originally posted by renatax renatax напиша:

Ti isprakja  poraka vo zaviena forma....ti si ''otrovot'' za nea,si ja povredil na nekoj  nachinнамигнување

pa neka mi kaze direkno a ne vaka vo zaviena forma pa de se mislam jas sto e rabotata ;)
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:40
газење%20од%20смеење
Sega kazi i deka ja sfati poentata.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
aleksandar11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:41
Originally posted by renatax renatax напиша:

газење%20од%20смеење

Sega kazi i deka ja sfati poentata.

poentata ne ja svtaiv bidejki site razlicni raboti kazuvaat,sekoj go sfaka razlicno najubavo nejze da ja prasam ama kako

Изменето од aleksandar11 - 24.Јануари.2010 во 18:42
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:46
Zemi go telefonot i reshi ja  zagatkata so nejzina pomoshнамигнување
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
aleksandar11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:58
Originally posted by renatax renatax напиша:

Zemi go telefonot i reshi ja  zagatkata so nejzina pomoshнамигнување

hmmm.... da mozev da i se javam nemam nikakov kontakt so nea veke 3 meseci a ne pa da i se javuvam
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 19:04
Interesno.....3 meseci nemash kontakt nikakov,a vchera si ja otvoril temava,isprovociran od nejzinata SMS.....збунетост
To mora da je ljubavголема%20насмевка
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
aleksandar11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 19:11
Originally posted by renatax renatax напиша:

Interesno.....3 meseci nemash kontakt nikakov,a vchera si ja otvoril temava,isprovociran od nejzinata SMS.....збунетост
To mora da je ljubavголема%20насмевка

pa sms porakata mi ja prati pred dva dena zatoa i jas se zacudiv po tolku vreme sto nemav kontakt so nea i naednas mi praka sms i sega me interesira so kakva cel e taa sms dobra ili losa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.