IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што е тоа што сакате...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што е тоа што сакате...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2006 во 21:15
nice to meet  you-bye!!!!
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2006 во 22:11

pa stom sme se razdelile, ne ni imalo veke so da si kazeme

covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2006 во 23:01
nema sto da se kaze se e kazano...
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 12:05
 ova e toa sto sakav da mu go kazam nekogas mozebi i sega no ne sum bas sigurna. temite ljubov me vratija nekoi 3 godimi nanazad i nekako mnogu se rastaziv ne zaradi nekoj od toa vreme tuku poradi toa, kako toj nekoj napravi da se custvuvam togas'loso mnonogu loso'.
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 12:10
бреј шо да се каже, јас би пиел кафе со неа, и би се однесувал како што ми е ќеф на душата 
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2006 во 12:51

Bi mu kazala deka navistina sakam da prodolzime da se druzime, ama samo prijatelski! Ne sum mu go kazala toa, iako od srce go posakuvam, zatoa sto zvuci kako klise. Baska, epten glupo e da kazes "sakam da ostaneme prijateli" na toj sto mu raskinuvas!

Veni Vidi Vici
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 11:58
Jas bi mi kazala da ide u pm.Pa posle ke mu kazuvam(ili ke vikamLOL) se sto mi lezi na dusa-kako togas se cuvstvuvav,kako sea se cuvstvuvam i kolku me povredil......I deka ne sakam poveke da go vidam!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 12:00
de de poleka so razbiranje za idninata ako ne  saka ne saka nema frlanje vo vardar
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:04
Na bivsite se im imam kazano ..nikogas nisto ne sum skril...no se nadevam nema da izbegam od temava ..bidejki sakam tuka da kazam nesto sto nikogas nemav hrabrost da i go kazam vo oci na edna dama ...mozebi edinstvena koja navistina sum ja sakal....
 
 
Zivotov moj bez tebe nema znacenje...ziveam zatoa sto nemam hrabrost da si go odzemam zivotov...ziveam bidejki sum plasliva,sitna dusicka....koja ne ja zasluzuva tvojata lubov...zatoa i ne me sakase...sepak sreken sum sto na najlos nacin nauciv da sakam..makar i so skrseno srce....i kolku pati da mi go skrsis .....seuste ke te sakam i so najmaliot atom od moeto srce toa seuste ke cuka za tebe...bidejki mojot zivot,mojata dusa ,moeto srce si TI !!!!!!!!!!
 
 
Se nadevam ke mi bide malku polesno posle ova Embarrassed
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:32
ClapCryClapme rasplaka bravo sefe
 
Lubovta e rizik ...Najgolemite lubovnici niz vremeto bile kockari
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:39
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Na bivsite se im imam kazano ..nikogas nisto ne sum skril...no se nadevam nema da izbegam od temava ..bidejki sakam tuka da kazam nesto sto nikogas nemav hrabrost da i go kazam vo oci na edna dama ...mozebi edinstvena koja navistina sum ja sakal....
 
 
Zivotov moj bez tebe nema znacenje...ziveam zatoa sto nemam hrabrost da si go odzemam zivotov...ziveam bidejki sum plasliva,sitna dusicka....koja ne ja zasluzuva tvojata lubov...zatoa i ne me sakase...sepak sreken sum sto na najlos nacin nauciv da sakam..makar i so skrseno srce....i kolku pati da mi go skrsis .....seuste ke te sakam i so najmaliot atom od moeto srce toa seuste ke cuka za tebe...bidejki mojot zivot,mojata dusa ,moeto srce si TI !!!!!!!!!!
 
 
Se nadevam ke mi bide malku polesno posle ova Embarrassed


-------------------


..kakov kockar si ti toash ako ova stvarno go mislish a ne si go kazal... ???

Trk kazi i pa sto saka neka bide...jes da e ligavo malce ...ama ako...tvoj stil...pisi i pismo  ...daj i go u raka neka chita... ako ne mozes da izgovoris ova... ajde mozes ti toa kockaru



Изменето од natalija - 02.Октомври.2006 во 14:16
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:49
sakam da me saka a ne me saka Confused
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 15:13
Nindga..blagodaram za podrska Star
 
No nemam sila toa da go napravam...nikogas ne sum ni imal...dali nekogas si se pocustvuval taka...veruvaj mnogu e tesko..
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 15:16
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Nindga..blagodaram za podrska Star
 
No nemam sila toa da go napravam...nikogas ne sum ni imal...dali nekogas si se pocustvuval taka...veruvaj mnogu e tesko..


------------------

Abe ne lupetaj , ne bidi pichkica bidi muz... kazi i go ova... mozes ti toa... veruj se mozes u zivot a kamoli ova...na kraju samo mozes da dobies ne mozes da izgubish... a vaka uvek ke ti bide krivo sto ne si i kazal... i ke si mislis sto ke bese ako i kazev....

mada ke smenime malce tekst eve ja ke pomognam cek malce
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.