IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Плачење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Плачење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 29>
Автор
Порака
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2008 во 23:23
Originally posted by zagor zagor напиша:

..ДА, ПЛАЧАМ...И НЕ МОЖАМ ДА ГИ РАЗБЕРАМ ОНИЕ ШТО ТОА НЕ ГО ПРАВАТ,БИЛО ДА Е ОД ЖАЛ ИЛИ РАДОСТ..!..СЕ ПЛАШАМ ОД ТАКВИ ЛИЧНОСТИ...
 
jas ne placam!
odnosno mnogu retko
ama ne sum strashnaсреќа
 
 
 
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2008 во 23:27
..da ,daj boze taka i da ostane...da nemas pricina za toa...mislev na delot za placenje od taga ili zal, od mojot komentar..

..inaku jas koga se zboruva za placenje,napisav opsto..normalno ako mi se dupne guma na kolata ne placam...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2008 во 23:38
Moram da placam i da gi isfrlam solzite za da ne se soberat na pogresno mesto vo mene i da me intoksiciraat.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2008 во 23:53
..placenjeto e dobro za odrzuvanje na vidot..a i ubavo e da imas ..voda vo oci..
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 00:22
Placham,.. ne se krijam i voopshto ne mi e sram..
Toe  se emocii kako i srekjata,lutinata....zoshto ednite
bi gi kriele a drugite so zadovolstvo bi gi pokazuvale??
Nema logika...

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 00:31
па нели солзите ги прочистуваат очите...значи,убаво е некогаш и да си поплачеме
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Shaxito Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 260
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Shaxito Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 03:47
Placenje? Nekogas SAKAS.. imas potreba Ti se place Ali nemozes da ZAPLAces toa e NAjtesko :( Grutka VO srceto!....Placenjeto JA iscistuva dusata I grizata!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 09:01
Samo koga lupam kromid dur mi kapat mrsuli vrz nego
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 09:04
si proveriv vo rasporedot - denes mi e den za placenje
bas ubavo: kje si gi procistam ocite
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
bla bla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bla bla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 10:14
Баш сега ми е период на плачење. ме фатила некоја депресија и мислам дека ако некој ме погледне накриво, ќе се утепам од плачење.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 14:13
aaaaaa si placam jas placka sum.......i so e naglupo od sitnici.... za poteskite raboti si naogam nekoe utesuvanje ili resenie
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 10:01

Porano bev golema placka црвенеење... sto i da mi receja jas odma pocnuvav da placam, bilo negativno bilo pozitivno, toa golem"problem" vo skoloto mi bese!No nekako se nauciv, stvarite koi mi gi kazuvaat da gi prifakam...

Da i sega ima momenti koga placam, mada retkost e црвенеење
cesto placam od radost, koga nekoj vo dusa i srce ke me pogodi so nesto ubavo! Isto taka koga ke mi se nasoberat mnogu emotivni stvari, koga ke si legnam i koga ke pocnam da se "zanesuvam" vo mislite znam bez sram da se iznaplacam i ptoa kako jagne da si zaspijam црвенеењецрвенеењецрвенеење
Кон врв
ARABELA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ARABELA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 13:18
[QUOTE=seka]

Porano bev golema placka црвенеење... sto i da mi receja jas odma pocnuvav da placam, bilo negativno bilo pozitivno, toa golem"problem" vo skoloto mi bese!No nekako se nauciv, stvarite koi mi gi kazuvaat da gi prifakam...


Da i sega ima momenti koga placam, mada retkost e црвенеење

cesto placam od radost, koga nekoj vo dusa i srce ke me pogodi so nesto ubavo! Isto taka koga ke mi se nasoberat mnogu emotivni stvari, koga ke si legnam i koga ke pocnam da se "zanesuvam" vo mislite znam bez sram da se iznaplacam i ptoa kako jagne da si zaspijam црвенеењецрвенеењецрвенеење
[/QUO Како си успеала од плачка да се претвориш во трезвена личност,кажи совет оти мислам дека сум најголемата плачка на светов
Се што ни треба е љубов
Кон врв
ARABELA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ARABELA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 13:20
Originally posted by mamma mamma напиша:

Placham,.. ne se krijam i voopshto ne mi e sram..Toe  se emocii kako i srekjata,lutinata....zoshto ednitebi gi kriele a drugite so zadovolstvo bi gi pokazuvale??Nema logika...
Солзите се показател дека имаме срце,ама и слаби нерви
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.