IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Слаткаристика Будалоо
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Слаткаристика Будалоо

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
Ecy0 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 43
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ecy0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Слаткаристика Будалоо
    Испратена: 26.Октомври.2009 во 15:30
За човеков навелико се збори! Кое е вашето мислење за него?
Глеам другаркиве мои,го обожаваат,ја тоа лично не го разбирам,мислам ОК е да имаш тин занес али што е претерано е претерано...
Ги третира жените како сексуални објекти,а девојчиња сеуште се палат на него...Можеби има талент за пишување на песни,но сето тоа му е во заден план,поради неговото нападно,вулгарно и крајно непристојно однесување.
•     Come as you are, as you were
As I want you to be
As a trend, as a friend, as an old enemy
Take your time, hurry up
The choice is yours, don't be late.
     Come As You
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2009 во 16:14
Moj soklasnichki se zatreskano vljubeni vo Slatkarov... Za mene e nikoj i nishto, porano beshe koga peeshe vo EO - HC underground rap, sega otkako se iskomercijalizira propadna, nikoe mashko ne go slusha, samo zheni, a sho zheni? Za dzabe, kade i da e kje mu pomine modata. лутина
Terajte si go filmo batalite Slatkar...намигнување
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2009 во 22:30
Ако е тоа момчето што ја пее Шопинг...........гледав едно негово интервју на локална телевизија, со цигарата у рука.............абе култура невидена............нека%20ти%20е%20срам
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2009 во 01:16
Слушнав дек со негојте песни ги "мачеле" затворениците
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2009 во 02:37
јака музика прави овај наркоманот ама не знам зш се толку затрескани тинејџерките во некој несалам
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2009 во 21:34
so da kazam jas za nego, haaaaaaaaaaaa, mene licno mi se dopaga, so ima veza dali dtka, dali ova, dali ona, (dali e narkomanзбунетост)ej lugeeeeeee, deckoto e dobar stvarno go biduva, sekoj ima svoj ukus, a mene licno mi se dopaga slatkar, respekt
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2009 во 20:06
Originally posted by sneska_v sneska_v напиша:

so da kazam jas za nego, haaaaaaaaaaaa, mene licno mi se dopaga, so ima veza dali dtka, dali ova, dali ona, (dali e narkomanзбунетост)ej lugeeeeeee, deckoto e dobar stvarno go biduva, sekoj ima svoj ukus, a mene licno mi se dopaga slatkar, respekt


Ти се допаѓаат и вулгарностите што ги има после секој полунормален збор?збунетост
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2009 во 20:08
малкууууу повеќе култура...не е само песната...
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2009 во 20:16
Неговата цел беше славата, пееше во ЕО, имаше јаки хитови што ги слушам ден денес, underground стил, урбан дечко, ја пееше вистината, после шо му стана со Тони Зен првин снимаше песна заедно со ЕО и на крај виде дека во комерцијала има профит и слава и жени и отиде на најглупавиот рап стил, сега каде е, на ТВ...

Еве што е вистински рап, од 2000 како real rap..Underground творштво...

http://www.youtube.com/watch?v=3VvvkeYv6RI&feature=PlayList&p=C0DC0B9D16A4B030&index=3

Ваков некогаш бил рапот, а на почетокот пишува добра поука за денешните комерцијалки.среќа
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2009 во 20:07
Беше ТОП додека беше во андерграундот,а сега...Се е комерцијала...цЦЦ...сИ ГО ПРОДАДЕ ТАЛЕНТОТ ЗА ПАРИ...лутина
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2009 во 23:47
ми се ежи кожава кога ќерка ми пушта негова „музика“....не%20знам
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 00:03
Само кратко:
КАТАСТРОФА!
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 00:37
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

цЦЦ...сИ ГО ПРОДАДЕ ТАЛЕНТОТ ЗА ПАРИ...лутина


Малиов имал "талент" ?
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2009 во 16:20
mislam deka ima talent(spored mene),  vulgarnostite ne mi se dopagat.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,342 секунди.